Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek van, hogy a gyereketek...

Nektek van, hogy a gyereketek "maszturbálás"-szerű viselkedést mutat pelenkában? Mennyire gyakori ez?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert pelenka-teszt videókat néztem, amikben különféle gyártmányú pelusok kapacitását nézik meg, és rátaláltam erre:


https://www.youtube.com/watch?v=fFFWpwctPlk


Ez afféle kiskori maszturbáció?



2017. aug. 8. 00:52
 1/1 anonim ***** válasza:
91%
Nekem még nincs gyerekem, de köztudott, hogy a kicsik is szoktak maszturbálni. Persze nem tudatosan és nem azért mert látta valahol hanem csak azért mert valahogy észrevette, hogy ez jó érzés. És nem szabad rászólni ha ilyet látsz! Azért mert ez később gondot fog okozni nála és gátlásos lesz szex terén. Persze azért ha társaságban csinálja akkor el kell neki magyarázni, hogy társaságban nem illik de semmiképp nem szabad leszidni emiatt.
2017. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!