Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hónapos babát "átszok...

4 és fél hónapos babát "átszoktatni" a háton alvásra?

Figyelt kérdés
Születése óta hason alszik, viszont az útóbbi időben elég sűrűn jelez a légzésfigyelőnk. Van értelme megpróbálni hàtára fektetni alváskor? Vagy nincs összefüggés és inkáb egyből orvos?
2017. aug. 9. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme átszoktatni, márcsak azért is, mert nem fog sikerülni.

Beszélj az orvossal, de valószínüleg csak a légzésfigyelö kezd elromlani.

2017. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudom kideríteni, hogy esetleg a légzésfigyelő a rossz? Mert minden éjszaka nagyjából ugyanakkor riaszt.
2017. aug. 9. 21:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem forog még?Mert az én kisfiam ugyan háton alvó volt, de 3 hónapos korától már forgott álmában. Szóval ha a tied nem is forog, felesleges átszoktatni, de lehet nem is sikerülne. Én nem várnék az orvossal, biztos elvinném. Inkább feleslegesen, mint egyszer késő legyen.
2017. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a szomszéd légzésfigyelöjével lépett valahogy összeköttetésbe, és mindkettönknek jelzett - aztán kiderült, hogy valami frekvencián zavarták egymást.
2017. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az elemet cseréld ki benne először is. Attól is szokott jelezni ha gyengülnek az elemek.


Átszoktatni nem nagyon tudod szerintem, persze lehet próbálkozni. De biztos többször ébred majd mint eddig....

2017. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hálózatról ment.. ma kaptunk egyet kölcsönbe, masik fajta, de egy órája ez is beriasztott ... már aludni sem tudok.

Szóval nem jött be, hogy ha háton alszik jobb lesz, pedig nem ébred többet (ez engem is meglepett)

2017. aug. 11. 00:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem viszed el orvoshoz?
2017. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Voltunk, az orvos adta a másik légzésfigyelőt. Plusz ma elküldött vérvételre, nem e vérszegény. Bár én a hülye fejemmel nem értem az összefüggést. Hétfőn kell visszamenni, ha meglesz a vérkép. Addig meg mi se tudjuk mi legyen, azt se, hogy melyik készüléket használjuk, egyik többször riaszt, mint a másik... akár hason akár háton alszik. Még elemet is cseréltünk az éjszaka közepén de utána is ugyan úgy riasztott.
2017. aug. 11. 10:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Én lehet felhívnám a dokit ma, hogy az ő légzésfigyelője is riaszt. Nem várnék hétfőig. :(
2017. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Beutaltak ekg-ra. A továbbiakat pedig majd ott mondják a kórházban :(
2017. aug. 14. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!