Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislánynak 2. szülinapjára jó...

Kislánynak 2. szülinapjára jó a babaház?

Figyelt kérdés
Sajnos semmi se köti le a figyelmét, a babáknak valo zenélős játékok se érdeklik. Motra van, de nem szereti, igy futobiciklit se veszek még amig nem akarja ő az ilyesmiket használni. Sajnos lépcsőházban lakunk, igy se csuzda, ilyesmi nem jöhet szoba. Mindenképp szeretnék neki egy aranykarkötőt , de szeretnék játékot is. Olyanra gondoltam amit sokáig használni tud. Láttam egy nagy babaházat, szerintem még nála is nagyobb. Nemtudom ha most használná, de később biztos. Vagy mit lehetne? Szeret "rajzolni" van egy kicsi rajztáblája. De amugy semmi nem köti le. Inkább pakolászik
2017. aug. 10. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem hiszem, hogy egy evést érdekelne egy babahaz. .. Jatekkonyha inkabb
2017. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem jó ötlet a babaház.

Vagy tényleg a játékkonyha, műanyag porszívó, kis kötény-sodrófa, pici babakocsi, amit tud tologatni.

2017. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2 evesnek tokeletes. Vagy jatek konyha.
2017. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 2 éves korában vettem neki babaházat, de nem köti le. Nemsokára 3 éves, de még mindig nem érdekli.
2017. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!