Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyszerűen nem marad meg az...

Egyszerűen nem marad meg az etetőszékben, van valami trükk rá?

Figyelt kérdés
1 éves lesz a babám. Szeret enni, de mégjobban szeret mozogni, kúszni, mászni, mindenhova, már felmászik a csúszdáról, lemászik róla stb szóval iszonyat izgága. az etetőszékbe be lehet csatolna, de ha nincs odakötözve szabályosan, akkor kiszabadul belőle és feláll. ha meg úgy leszíjazom hogy ne tudjon kijönni akkor persze üvölt úgy meg szintén nem lehet etetni...azt sem szeretném hogy megszokja hogy kiveszem és kutyafuttában etetem. Az ölembe se marad meg egy percig...a tv se köti le, hogy addig berakjak valami baba adást arra az 5 percre...hogy lehet megetetni??
2017. aug. 10. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy sincs el ha kap ő is egy kanalat?
2017. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

ne etesd kutyafuttában. ha izeg-mozok, feláll, kimászik, akkor minden bizonnyal nem éhes, mehet dolgára.

ha csak addig adod neki az ennivalót, amíg nyugodtan ül, akkor majd megszokja, hogy ez a rendje.

2017. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de ha nem adok neki 5 perc múlva nyüszög hogy éhes...5 percenként tegyem be a székbe?

kanalat, gyógyszeres fiolát, távkapcoslót, mobilt, bármit rakok elé, 1 perc és már szökik.

2017. aug. 10. 11:50
 4/9 A kérdező kommentje:
reggelire már kenyeret kap ugye sajttal pl elvile gmindkettőt szereti de ha le kell ülni, egyiket se eszi inkább korgó gyomorral rohanna játsznani mászni. van egy tesója vele sose volt ilyen gondom sőt úgy kellett kiimádkozni mindig a székből
2017. aug. 10. 11:51
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen, 5percenként tedd a székbe. amíg ül nyugodtan, ehet. ha ül, mehet dolgára.
2017. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Nyüzsög - kiteszed. Öt perc múlva éhes, újra probálod, de közlöd vele, hogy vagy eszik rendesen vagy nincs több, elkezd ugrálni, akkor kiteszed és legalább fél óráig nincs kaja. Így ugyan elöször éhes lesz egy ideig, de nagyon rövid idö alatt megtanulja, hogy addig nyugton kell lenni, amít enni akar.
2017. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát jó :)
2017. aug. 10. 12:29
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Már azt hittem, az én fiam az egyetlen, aki unja az evést. 2 éves lesz lassan, és még mindig kínlódás, csak annyit eszik, hogy ne haljon éhen. Én sosem kergettem az étellel, játék közben sem ehet, csak ülve. Nehéz, de próbáld meg tartani magad az elveidhez. Amit megteszek: együtt eszünk, míg kisebb volt, általa kedvelt verseket mondtam, vagy énekeltem, most inkább beszélgetünk, pl hogy mit játszott délelőtt, kivel, vagymit láttunk, stb... ilyen neki való témákról, kérdezgetem, amire egy-egy szóval tud válaszolni.

Ha jó kedve van, eleszeget szépen, ha nem, akkor még mindig ezt csinálom. :(

2017. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én jó pár dolgot, játékot tettem az etetőtálcára és azzal elbabrált, míg evett.
2017. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!