Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabáknak van bedugós...

Kisbabáknak van bedugós fülbevalóból "biztonsági", amit nem tud elhagyni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 11. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Miért kell kilyukasztani egy másik ember testét, az ő beleegyezése nélkül? Jah már akkor
2017. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi a mondat mas fele , nem tudom hogy került oda
2017. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hagyta el a lányom a fülvevalóját, se a bedugósat, se a másikat. Elég szorosak ezek a kapcsok.
2017. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a blohmdale fülik hátulja igen erős, lehetetlenség elhagyni (ha em veszed ki-teszed vissza naponta, hogy meglazuljon a hátuljának a lukja).
2017. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez annyira vicces, hogy az újszülöttnek ki lehet lyukasztani a fülét. De ha meg ő akar később vmit ahhoz kell a szülői engedély.
2017. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én örültem volna, ha csecsemőkorban lyukasztották volna ki a fülem, mert az egészből semmire nem emlékeznék. Úgy, ahogy az oltásokra sem. 12 éves koromban került rá sor, a védőnő csinálta egy-egy nagy steril tűvel, borzasztó volt. És közben ment a duma, hogy ügyes vagyok, nagy lány vagyok, nem fogok sírni, stb, csak hogy még rosszabbul érezzem magam, mert a másodiknál már elpityeredtem. Mondjuk felnőttként már nem igazán hordok fülbevalót, de egyáltalán nem zavar, hogy ki van lyukasztva.
2017. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is akartam mindig fülbevalót, de beszari voltam hozzá. Aztán olyan 10 éves korom körül szerettem volna, akkor lett kilyukasztva, de borzasztó emlék. A húgomnak ki lett lyulasztva olyan fél évesen, imádta pici korában is a fülbevalókat.

A nagyobb lányomnak még a kórházban megcsinálták, születése után. Fel sem ébredt rá. Most 4 éves, ő is imádja a kis köves-virágos/állatkás fülbevalókat.

A most születendő kislányuknál sem volt így kérdés, hogy kilyukasztatjuk-e fülét, csak nem tudtam, egészen pici babáknak lehet-e hosszútávon bedugósat használni, vagy ilyenkor még hajlamosak elhagyni.

Köszi a tippeket és válaszokat! :)

2017. aug. 11. 21:03
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
Pontozzatok le ha jól esik, de szerintem is ****ság kilukasztani egy kisbaba fülét. Undorító dolog.
2017. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
nem az volt a kérdés, hogy lukassza-e, innentől kezdve miért is lenne hasznos a válasz?!
2017. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!