Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hónapos lesz a fiam nemsokára...

9hónapos lesz a fiam nemsokára, első gyerek. Ti mit játszotok ennyi időssel? Mire, , kell"tanítani? Minden tárgyat megneveztek mikor nézegeti?

Figyelt kérdés
Szoktunk építő kockázni,labdázni,autózni,mondokázok neki stb.Sokszor úgy érzem kevés amit csinálok vele azért is mert nem foglalják le sokáig a dolgok.Szeret mászni,pakolni,állni,kompozni na és rajtam lógni.Szoktam neki mondani néha hogy mi micsoda de nem mindig.Más is sokszor tanácstalan?Nem vagyok túl kreatív és kezdek kifogyni.Elég eleven,nem áll meg egy percre sem.
2017. aug. 12. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Felesleges tanitani ...

Szeri tem ennyi eleg

Ha raszoktatod magadra es arra h folyamatosan hacarezol.korulotte akkor nem tanulja meg h sajat magat elfoglalja ...

Ebben a korban a mozgas a jatek neki

Szaladgalas kuszas maszas forgolodas

Ennyi idosen nem.is fogja tudni magat orakra lekotni, az majd par ev mulva esetleg. Nyugodtan tedd a dolgod mos mosogass foz stb ... Neki az is jatek ha pl kiszedheti a ruhat a gepbol vagy benyomja, vagy a csipeszekkel elvan amig teregetsz, a hazimunka neki meg szamtalan lehetoseg a tanulasra es ajatekre is . .

Siman csak beszelgess vele akarmirol ami teged erdekel. Ha azt latod h nem figyel.akkor is megjegyzi a szavaidat :-D

2017. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát sajna nem tudom végezni a dolgom csak ha apa itthon van és akkor ő foglalja le mert amúgy rajtam lógna egész nap.Szereti ha kézben van és járkálok vele a lakásba.Minden érdekli,mindent nézeget,fogna meg.
2017. aug. 12. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Eletoszek es magad melle veszed

Vagy hagyd h ott kavarjon melleted :-)

Esetleg hati hordozo

2017. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tartogasd kesobbre a kreativitasodat, mert egyelore nem fogja erdekelni. Neki meg minden uj. En is csak utolag jottem ra, hogy felesleges volt ujszulottel kepeskonyvet nezegeti, 6 host homokozoba, 9 host jatszohazba vinni...en majd megfeszultem hogy valtozatos es erdekes programokat talaljak ki...de minek?

Meg jooo sokaig nem fogja semmi lefoglalni. Ha valamivel 5 percig eljatszik, akkor az mar extra erdekes lehet neki..

2017. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!