Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan próbáljam rávenni a...

Hogyan próbáljam rávenni a feleségem hogy közösen vigyük el a lányunkat a szüleimhez?

Figyelt kérdés

1 hónapos a lányom amikor 1hetes volt eljött az édesanyám megnézni. Én nem voltam otthon de a feleségem úgy fogadott hogy az anyám azt mondta a lányunkra hogy füli. Nagyon megharagudott e miatt. Családunk többségének picit kiálló füle van mint ahogyan nelem is.

De nem csak az a gond, szerinte nem nagy mama aki csak egyszer látja az unokáját és még egy 1000ftos bodyt sem hozott. Bár szerintem ez a két utolsó kizárólag még egy ok, bár az első miatt tény és való igaza van.


2017. aug. 18. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Nincs igaza. Remélem, csak a hormonok miatt ilyen hülye.
2017. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Egy városban laktok és egy hónap alatt egyszer volt képes megnézni? Nálunk is hasonló a helyzet. Anyósom a többi unokájával napi szinten foglalkozik, a lányunkat van, amikor fél évig se látja, olyankor is baszogatja, hogy vékony (amúgy a többi kövér). Egy ideig próbáltam magam moderálni, de már évek óta nem tartom vele a kapcsolatot. A férjem akkor megy a gyerekkel, amikor akar, engem nem érdekel a téma.
2017. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
#2 Hol olvastad, hogy egy városban laknak? Ha az anyuka ilyen hülyeségeken problémázik, nem csodálom, hogy nem szívesen megy az anyós.
2017. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
5 percre lakunk egyiptomot az igaz.
2017. aug. 18. 16:56
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam sehol, azért kérdeztem meg.
2017. aug. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem igaza van. Már az első találkzásnál "gúnyolja" milyen visszataszító már.

Az, hogy vitt ajándékot vagy sem nektek kell tudni mennyire fér bele az anyagiakba, de tény illet volna valamit vinni.

2017. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Minek elvinni?

Menjen a mama.

Akkor, amikor otthon vagy és simítsa el a nézeteltérést.

Miért a feleségedet akarod kimozdulásra bírni?

2017. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Én se vinném. Egy hónapos gyereket? Mi az a gyerek, bazári majomm hogy körbe kell mutogatni? Aki kíváncsi rá, majd elmegy szépen. Egy hónappal szülés után ne futkosson már a feleség, ha nem muszáj.
2017. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
1 hónaposan nem kell vinni, de a feleséged se normális, hogy ennyin kiakad.
2017. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell rávenni, ha a szüleid szeretnék látni és meg tudják oldani, mert egészségesek és közel laknak, menjenek. 1 hónapos babát még nem szoktak ide-oda hurcolni. Szerintem is fura, hogy anyukád csak egyszer ment, nem vitt semmit - persze lehet, hogy előbbire meg volt az indoka, utóbbinál meg már elhalmozta születés előtt, de azért általában az anyák és anyósok ilyenkor próbálnak valamivel kedveskedni vagy ajándékkal vagy saját főzttel vagy felajánlják a segítségüket... A "fülin" én nem akadtam volna ki, bár sokféleképpen lehet mondani.
2017. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!