Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyerekcipőt vettetek...

Milyen gyerekcipőt vettetek az első lépésekhez?

Figyelt kérdés
Elég nagy gondban vagyok a kislányom cipőjének a kiválasztásában. 11 hónapos, az elephanten mércén 17-es a lába. Átmeneti cipőt szeretnék neki venni, de az a baj, hogy amilyen kicsi, olyan duci és boltos a lábfeje. A környékünkön lévő cipőüzletekben borzasztó a felhozatal. Ha szerencsém van, akkor 1 db 18-as cipőt találok... Neten szeretnék neki rendelni, de nem tudom, hogy ehhez a lábtípushoz melyik márka illik a legjobban. Előre is köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 18. 22:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
A Geoxok jok magas labfejhez, de az elso cipot csak par hetig szoktak hasznalni, jo esetben is max 3 honap, ahhoz a Geox nagyon draga.
2017. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Neten sose rendelj cipőt. Super fit vagy primigi a legjobb.
2017. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Még egy szavazat a superfitre.

Igaz nekünk 19-es a lábunk, de egy egész nyarat bírt, nem nőtte ki, pont most őszre lesz lassan kicsi de abból már vettünk 20-asat.

Neten tényleg ne rendelj, ezt mindenképp meg kell próbálni, javaslom térj be egy brendonba.

2017. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ne rendelj neten, muszáj felpróbálni. Salus szandált rendeltem egyszer, a méret jó volt, de szélesebb fazon kellett. Így fel kellett ezért mennem Budaörsre, hogy kicseréljük.
2017. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
DD step. Szerintem se neten rendelj, elternek a számozások is... A 18-as cipő valószínuleg kicsi lesz, mi 20-assal kezdtünk 1 evesen.
2017. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mióta megy önállóan kapaszkodás nélkül? Legalább egy hónapja? Akkor kell cipő kintre. Addig nőhet a lába.


Utána érdemes megkérdezni egy ortopédust, hogy van-e korrigálnivaló.

Vagy legalább a gyerekorvost.


Lányom szamos szupináltat kapott így.

2017. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"de az elso cipot csak par hetig szoktak hasznalni, jo esetben is max 3 honap, ahhoz a Geox nagyon draga"


Mindenkinek más a drága..

2017. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Miért csak 1 hónap után kéne kintre cipő? Addig miben jár? Ahogy fiam elindult önállóan másnap már lent sétáltunk.
2017. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mi Richtert vettünk először, utána pedig Superfitet. Őszintén szólva egyiktől sem voltam elájulva, baromi drágák, és a Superfit minősége pl. nem ér fel az árához.


Később D.D Stepre váltottunk, sokkal normálisabb árúak a cipőik, és minőségiek.


Az én lányomnak is magas a rüsztje, de teljesen jók rá a DD-s cipők.

2017. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8, mert ez az ortopédusok álláspontja, hogy előbb cipő nélkül kell megtanulnia járni, egyensúlyozni és csak azután érdemes cipőt adni rá. Ez "kiváltható" esetleg puhatalpú cipővel, ha az idő engedi.
2017. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!