Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mit hasznaljal...

Szerintetek mit hasznaljal majd ujszulot babanak? Sodukremt vagy patikusat? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Nekünk a Sudocrem nagyon nem jött be. Ráadásul tartósítószer van benne. :( A gyógyszertâri teljesen jó, ill. a Bepanthen.
2017. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk: semmit. Elég akkor kenni, ha valami irritáció jelentkezik.


Illatmentes pelenka, illatmentes törlőkendő, semmi popsikrém és gyönyörű a lányom bőre. Csak akkor kellett kenni, ha valami meghajtotta.

2017. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárit használtam, de úgy ahogy a 2-es arja, csak szükség esetén.
2017. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lányomnál neogranormont, mert nagyon érzékeny volt a bőre. Fiamnál is ugyanezt, de csak talán kéthetente egyszer ha kentem, többre nem volt szükség. Sudocrem egyiknél sem vált be, mintha allergiásak lettek volna rá úgy kipattogzott ahol kentem. Gyógyszertárira fiam volt allergiás. Neogranormon jött be csak.
2017. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a gyógyszertári vált be.
2017. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
A gyógyszertári borzalmas. Kimarja a gyerek fenekét. Csak sudocrem vagy bephanten.
2017. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem hallotam meg olyat hogy valaki semmit nem hasznal nekik:)
2017. aug. 20. 13:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárit használtam eleinte, a fiamnak utána kentem sudocreammel, bepanthennel is, mást nem próbáltunk, egyikkel se volt gond pedig érzékeny bőrű, fürdetőkkel harcoltunk nagyon sokat mire valamelyik jó volt.
2017. aug. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Unguentum infantum vagy bephanten.
2017. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én alapvetően gyógyszertárit használtam, mikor fogzás miatt kiütéses lett a fenekük, akkor arra az időszakra Sudocreamet.
2017. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!