Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt szokott át a...

Mennyi idő alatt szokott át a babátok a a ti által főzött ennivalora?

Figyelt kérdés
Kisfiam elmúlt 1éves. Idáig bébiételt evett(nem azért mert lusta vagyok neki fözni,hanem gasztroenterológus tanácsára). Most probálom neki a darabos ételt. Megevett egy fél üveggel és utána köpi ki. Miért csinálhatja ezt?
2017. aug. 21. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ajánlotta ezt a gasztrós, még ilyet nem is hallottam.
2017. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Az első gyerek üvegeset kapott, nem láttam értelmét annak,hogy köpetnyivel órákig pepecseljek aztán kb 3 falat és ennyi volt + fene válogatós volt már akkor is. Az üvegeset meg csak úgy ette (oké ha marha jó napja volt akkor egy étkezésre egy kis üveg felét megette). Amikor meg már ugyan azokat ehette amiket mi akkor már azt kapott, gond nem volt abból is megette a kis minimális mennyiséget.

A második gyerek egy zaba gép volt, a bankszámlánkat nullázta volna le az üveges kajákkal mert 6 hónapos kezdtük a hozzátáplálást,de egy kis üveg kevés volt 1 étkezésre..így neki főztem és ő minden kutyulmányt megevett gond nélkül.

3 gyerek van,de szerencsére egyiknél se volt gond a pépesből darabosra átállásnál,vannak akiknél viszont ez nem így van.

2017. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért javasolta a doki,mert születése után mütötték vékonybéllel. Hiányzik neki egy szakasz belöle és az üveges bébiételek könnyebben emészthetöek.

Eddig az univernek ette a 6hostol valokat.

Most váltottam neki az univer és kecskeméti 8hosra. Lehet az is a gond,hogy ezek már ujjabb izek. Pl a multhéten kapott kecskeméti alma öszi husosat 8hotol azt egy az egybe megette.

2017. aug. 21. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg sok babát zavarja a vegyes állag. Ha a pépben vannak darabok. Én úgy vezettem be a darabosat, hogy kockára vágtam az almát és pároltam, hogy jó puha legyen. Lehet banán, párolt zöldség, akármi ami puha. Lehetséges, hogy úgy elfogadja majd.
2017. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!