Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzataplalas? Mar harom hete...

Hozzataplalas? Mar harom hete eszik lassan. Ebedet valtottam ki nala

Figyelt kérdés
Mar eszik szepen, almat, kortet, barack, krumpli es repa. Kezdenek neki glutent bevezetni ti hogy csinaltatok? Rizspehely? Babakeksz? Miket vettetek amit lehet keverni neki? Koszonom!
2017. aug. 22. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A rizs az nem gluten.

7 gabonas pepet szortam gyumolcspurebe.

2017. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

A gluténnel még várnék. Előbb többféle zöldség, gyümölcs. Három hét alatt biztosan nem sok mindent próbáltatok.

A babakeksz jó lesz erre, gyümölccsel uzsonnára, 1-2 hét múlva.

Mi 6 hete kezdtük az evést, ebéd és uzsonna van. Nincs még teljesen kiváltva, utána kéri még a szopcsit is, igaz, csak néhány kortyot, az íze kedvéért 😀

2017. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább még találkozzon több mással is. Pl sütőtök, zeller, cékla (ez kifejezetten édes nekik!!!) stb. Ezeket még kombináld és akkor igen, jöhet a glutén.


Én is a gyümölcshöz kevertem. Én háztartási darált kekszet vettem amiben nincs tojás vagy tej származék. Többen babakekszet vesznek, vagy maguk sütik.

Én eleinte 1 teás kanálnyit kevertem az adagjához. Körülbelül három naponta kapta, aztán védőnői tanácsra heti 4-5 alkalommal is kapott így gyümölcsöt.

Emellett körülbelül 7 hónapos volt a fiam amikor elkezdtem neki natúr zabkását főzni (vízzel) és gyümölccsel turmixoltam. Ez jó laktató. Uzsonnára szokta kapni vagy tízóraira.

2017. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Tisztaban vagyok hogy a rizs nem az, csak hogy miket szoktatok kerni mivel. Ez erdekel.

2017. aug. 22. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!