Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnénk régies, hagyományos...

Szeretnénk régies, hagyományos nevet adni a babánknak, kisfiút mondtak de nem látszott rendesen. Katona név mellé? Mihály, Kálmán, József, Ferenc, Lajos ezek a kedvencek Ha kislány Margit vagy Erzsébet

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 10:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%

Katona Mihály

Katona Erzsébet


Esetleg ezek nem tetszenek?

Nándor,András,Iván,Pál

Karolina,Zsuzsanna,Tímea,Ágnes

2017. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Szerencsések vagytok ezzel a névvel, szinte minden passzol hozzá (főleg ha tényleg kiskrapek). Viszont én ennyire hagyományosat nem adnék, nem mondom hogy válassz "trendi" nevet de van ami hagyományos mégsem ilyen öreges pl: Katona Tamás, Katona András, Katona Péter, ezek nem hívalkodó de (szerintem) nagyon szép nevek.

De a fentiek közül nekem a Katona Mihály tetszik, mert a Misi aranyos kisfiúnak, utána pedig komoly név.

Jó babavárást! ;) Egy Botond-anyuka

2017. aug. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%

Nekem a Katona Mihály hangzik a legjobban.

Lány nevek közül egyik sem tetszik igazán. Túl durvák nekem lánynak. Emerencia esetleg nem tetszik?

2017. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%
Jóhogynem Géza vagy Jolika. Én ki nem állhatom a Kiarát és társait, de ez már a másik véglet. Vannak sokkal szebb kalsszikus nevek is. A Mihály még tűrhető.
2017. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

A Mihály az szèp név, én azt választanám, ha fiú lesz. Ferenc sem rossz.

Lány nevekből nekem egyik sem tetszik annyira nagyon, a Zsófiához mit szóltok?

2017. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Kálmán tetszik.
2017. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
12%
Sorry, Zsófiát felejtsétek el, utánanéztem egy kicsit jobban, és baromi gyakori volt 2016-ban.
2017. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ágnes, Hanna, Zsófi és Dorka van a családban, így kiestek

Anna vagy Lilla amik még tetszenek

:)

Nem tudom miért kell mást lepontozni, ment a zöld mindenkinek

2017. aug. 23. 11:16
 9/23 anonim ***** válasza:
32%
Van sok szép hagyományos név, az általatok felsoroltak közül egyik sem tetszik, sosem adnám őket a gyerekemnek. Fiúból még a Mihályt talán, mert a Misi aranyos. De az Erzsébet és Margit irtó csúnya szerintem.
2017. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Anna és Lilla, mindkettő szép, inkább ezek közül választanám valamelyiket.
2017. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!