Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél nagyon kicsi a korkülö...

Akiknél nagyon kicsi a korkülönbség hogy telik a napotok?

Figyelt kérdés
1 éves baba, egy újszülött és egy 6 évesem van. Meennyire nehéz? Félek hogy a nagyra nem lesz elég időm..
2017. aug. 24. 07:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A 2 lányom között 11 és fél hónap a korkülönbség. Most szeptemberben tölti a nagy a 2t, a kicsi az 1et. Tavaly a lehető legrosszabb opcióra készítettem magam, így kellemesen csalódtam, amikor megszületett a kicsi, hogy milyen jó természetű, türelmes és nem utolsó sorban jó alvó babám lett. Persze tudom, hogy nem minden baba ilyen. Mostmár nagyon szépen eljátszanak együtt. Tudok takarítani, főzni stb... Szóval szerintem ha lenne egy nagytesójuk, rá is jutna időm. Kitartást, nem mindig egyszerű, de meg lehet oldani.
2017. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!