Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokott a babátok álmában sírni?

Szokott a babátok álmában sírni?

Figyelt kérdés

Az enyém időről-időre álmában, csukott szemnél egyszer csak összehúzza a szemöldökét, elkezd remegni a kis szája és elkezd hüppögni, könnyek nélkül sírni.


Mennyire normális ez? :( Elég rémes szülésünk volt, két héttel korábban érkezett és szerintem a magzatvíz szivárgás gyanúja miatti vizsgálat indíthatta be a szülést (elég durva volt a nőgyógyász, aki vizsgált). Nagyon erős fájásaim voltak, és bár fejvégű volt a baba, egészen magasan volt még a buksija.

Talán túl korán született meg, nem akkor, amikor ő akarta volna és ez okozhatott nála esetleg lelki traumát, ami ilyen könny nélküli sírásokban teljesedik ki?



2017. aug. 25. 19:31
 1/6 aKerZso válasza:
100%
Minden ember álmodik rosszat, még a babák is... tudod :D
2017. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog,nem függ össze a szüléssel.olyan is szokott lenni,hogy szopiznak álmukban
2017. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt most túlgondolod.

A fiam 36 hetesen született sürgős császárral. Ő sem akart még megszületni. Már 7 hónapos, boldog és kiegyensúlyozott baba.

2017. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
normális, alvás közben dolgozza fel az ingereket amik nap közben érik. ez nem azt jelenti hogy szomorú vagy traumatizált lenne. az én fiam is szokta csinálni.
2017. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tök normális, amit leírtál és a babád nem koraszülött (!) teljesen időben született. Az én lányom egyébként 36 héten született, elfolyt a magzatvíz. Akkor ő akart előbb megszületni? Szerintem nem.valószínű.
2017. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fiam is csinálja. Próbáltam okot keresni. Pl: mozgalmasabb volt a nap mint az előzőek? Vagy volt valami rossz a napban? De semmi oka nem volt. Álmodott.


Többször is csinálta, szerintem havi rendszerességgel előfordul még most is és még csak most közelít az 1 évhez.

2017. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!