Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki segitene h kell a...

Csillka kérdése:

Valaki segitene h kell a szelcsovet hasznalni es hanyszor lehet naponta?

Figyelt kérdés
4 honapos fiamnal , egyre rosszabb a hasfajas. Regebben egy ebredessel ataludta az éjszakát most meg ket orankent ebred orditva. Hallom a pocakba a buborekokat szerintem sok levegot nyel ezert vettunk szelcsovet. Mivel sosem hasznaltam felek h felsertem a vegbelet es azt sem tudo hanyszor lehet es mennyi ideig. Koszonom elore is a segitseget
2017. aug. 30. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Ha baby wind, egyszeru. Szinte koppig kell tolni a vekonyka vegevel. Es varni, varni, olykor ovatosan megmozgatni. Pocakjat lehet korkorosen simizni, oraval egyezo iranyban. Nekem a doki azt mondta anno 20 perc.... De en kb 5 perc utan abba hagytam mert nem jott mar levego. De amint betettem! Huhuuuu 💨🌪

Nobel dijas talamany!:))) a kislanyomon csak ez segitett!

Volt hogy napi 2-3x is elovettuk 2-3 honapon keresztul!:)

Semmi baja nem lett tole;)

Pici babaolajat tettem a csovecske vegere!

2017. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk volt sima cső is meg volt baby wind is, 1 éves koráig sajnos csak így kakilt szinte, nagyon hasfájós volt szerencsére megoldódott.

Tehát jól beolajozod a popsiját is meg a csövet is majd szép lassan betolod neki és mozgatod óvatosan, nekünk volt hogy 5 perc de volt olyan is hogy 10 perc is kellett mire kiürült ott minden.

És nem szokott hozzá, volt olyan is fél éves kora után hogy tudatosan tartotta vissza a kakit, mert olyan kemény volt neki és félt kinyomin így muszáj volt neki segíteni.

2017. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Mi is vettünk, de szerencsére nem vált be. Úgy látom, hogy nagyon hozzászoknak és nem szeretném, hogy a végén csak ezzel tudjon kakilni a lányom. Adj neki vizet, édeskömény teát, espumisant, vagy valami hasonlót. Biogaiát és protexin restore-t is szedett, ezek olyanok, mint a normaflore, helyreállitják a bélflorát. Illetve cumisüvegböl is meg kell találni a neki legjobbat.
2017. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!