Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy 8 hetes...

Lehetséges, hogy 8 hetes picurkán a lehűlés miatt többet alszik? Semmi más betegségre utaló tünete nincs.

Figyelt kérdés
Nincs láza, jó az étvágya, nagyon jó a kedve, vigyorog és gügyög , csak nappal nem szokott ennyit aludni, mint tegnap és ma. ( A héten mintha fogzás jelei látszanának, nyáladzik és a kezeit eszi, estére kicsit nyűgösebb)

2017. szept. 3. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ma 7 hetes a kislányom, és szintén ma egész délelőtt alszik, éjjel is alig ébredt fel. Úgyhogy szerintem biztos az idő az oka :)
2017. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 ezekszerint ők is nyugodtabbak, ha nincs az a nagy hőség
2017. szept. 3. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Frontot érzik ők is. Ilyenkor a fiam a mai napig jókat alszik, ilyen kicsiként meg egész nap evett, aludt ha front volt. Pedig nem aludt olyan sokat alapból. A kicsi 8 hetes nekem is, tegnap óta magához képest nagyon sokat alszik. Használd ki :D
2017. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 akkor most már tényleg megnyugodtam. Lehet kicsit túl aggódom. Első baba, és néha olyan tudatlannak érzem magam 😊
2017. szept. 3. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem már "nagylányom" van (16 hós), és dél óta alszik. Máskor másfél, maximum 2 órát alszik napközben.
2017. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tegnap 5kor elment a párom dolgozni, besötétedett a vihar miatt és fél 8ig aludt. Ha nem költöm fel, aludt volna hajnal 3ig ahogy szokott, de inkább felkeltettem, mert én is nyugodtabb voltam. :)
2017. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

7 hetes a babám es nálunk pont az ellenkezője volt :(

Alig vártam h legyen jobb ido...

2017. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!