Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csináltok 5-6 hónapos...

Ti mit csináltok 5-6 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés

Még nem kúszik-mászik, nem ül, "csak" forgolódik.

Napközben 3 órát alszik 3 részletben.

Mi szoktunk tornázni, mondókázni, "játszani" a sok csörgő-zörgő, zenélő játékokkal. Napi 1-2 óra séta, ha olyan dolgunk van akkor több.

De úgy érzem, hogy néha unja már magát, viszont így, hogy még nem mozgolódik olyan nehéz.

Ti hogy töltitek a napokat? Mennyit hagyjátok egyedül játszani/kibontakozni?


2017. szept. 5. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

VAnnak babás klubbok. Vagy Adamo hinta amit nem tudom ismersz-e de jó. Nekünk utánzat van, néha beleteszem.

De ennél több mindent nem nagyon tudsz szerientem még csinálni vele :)

Babakocsiból mikor sétáltok nyugodtan vedd ki had nézelődjön. Ha még mózest használtok abból nem lát ki, a fogod akkor az tetszik majd neki.

Lehet pokróccal is lóbálni, párod meg te fogod a plédet (jó erős legyen) és hintáztatjátok.

2017. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hol laktok? Ha Budapesten, mi sokszor elszoktunk menni a margitszigeti vadasparkba. Csak besétálunk, körbenézünk kijövünk. Minden alkalommal tovább figyeli az állatokat.

Na meg megyünk erdőbe is. Magamra kötöttem vagy csatos hordozóval magamra tettem és mentünk sétálni. Jó a levegő, elaludt mindig.


Amúgy igen, ez egy határ vonal az életében, az egyhelyben lét és a mozgás szabadság között. De ahogy elkezd kúszi, el fogja tudni foglalni magát :)

2017. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is ezeket, amiket írsz, ill. én szoktam neki olvasni úgy, h lássa a könyvet. Nézegeti a rajzokat, fogdossa a papírt, és közben hallgatja a hangom.
2017. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!