Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelő egy óra alatt...

Légzésfigyelő egy óra alatt háromszor riasztott?

Figyelt kérdés
Egy hónapos a babám, egy óra alatt háromszor riasztott a légzésfigyelő hajnalban. Mindog felkaptam és rögtön lélegzett, igazából nem tudom, hogy a légzésfigyelő rossz vagy lehet, hogy tényleg nem vett levegőt? Utána ott álltam felette és figyeltem,rendesen lélegzett. Baby control légzésfigyelőnk van, az elem nem tudom, hogy ilyen hamar merülhet-e. Volt valakinek hasonló?
2017. szept. 5. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan elemünk, ami 1 hónapot bírt. Szerintem cseréld ki, egy próbát megér. Lehet az érzékenységét állítani? Azt is érdemes megnézni, hogy ha túl érzékeny, akkor szintén lehet téves riasztás ilyen könnyen. Ha ezek után is riaszt viszont vidd orvoshoz inkább.
2017. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerosom meselte, hogy mindig beriasztott a legzesfigyelo mert nem volt rendesen "alatamasztva". Egy vekony faros lemez a legzesfigyelo ala megoldotta a problemat. Nem lehet itt is ez a gond?
2017. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk angel care van, az akkor csinálta ezt, amikor nem volt elég érzékenyre állítva. nem tudom a tiéteken lehet-e állítani az érzékenységet, de mi felvettük a legérzékenyebbre, 5ösre, mert akkor a legkisebb mozgást is érzékeli. azóta nem riasztott be csak amikor egyszer nagyon lemászott róla, mert felkapaszkodott az ágyban.
2017. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most hármason van, állítunk rajta. Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 5. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is Babycontrol-t használtunk.

A lemerülő, gyenge elemet jelzi a készülék, amikor bekapcsolod. Olyankor furán csipog és ha jól emlékszem E betűt ír ki.


Nézd a babádat, hogy jelzésnél vesz-e levegőt. Ha igen, akkor teszteld a készüléket. Nálunk 1x kellett írni a szerviznek, akik azonnal minden nélkül cserélték a teljes csomagot. Nagyon korrektek voltak.


Nálunk akkor mondták (illetve a használatiban is benne van, ha jól emlékszem), hogy a gyári beállítást csak indokolt esetben állítsd át. Nekünk is végig 3-a érzékenységen volt.


Illetve sípolás után nézd vissza, hogy mi volt a sípolás előtti előzmény a készülék szerint (ha kijelzős).

2017. szept. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. szept. 6. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lassan 14 hónapja használjuk a baby controlt, sztem 3-szor cseréltünk benne elemet, de nappal nem kiságyban aludt a kisfiam. Mi semmit nem állítottunk rajta, sosem volt riasztás. Én parázós vagyok, tuti elvinném dokihoz.
2017. szept. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!