Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kovács Zoltán Zalán névről...

Kovács Zoltán Zalán névről vélemények? Esetleg még a Zoltán mellé tudnátok második nevet mondani?

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Z betűset nem választanék, de azokon kívül szinte az összes megy hozzá. A Zoltán hagyományos, komoly név, így emellé egy kissé modernebb, de rövid nevt választanék.


Zoltán Máté

Zoltán Márk

Zoltán Ákos

Zoltán Gergő

Zoltán Áron

2017. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nevekkel van a gond hanem azzal, hogy CS és Z találkozása nem szerencsés. Majdnem lehetetlen úgy kimondani, hogy ne törjön bele az ember nyelve. Nekem van egy s-re végződő vezetéknevem és egy z-vel kezdődő keresztnevem. Hosszú évek rutinjával megtanultam a vezetéknév végén elharapni az "s" betűt, de ettől még szoktam mondani anyámnak, hogy nem igaz, hogy nem hallotta, hogy ez így nem jó. A Kovács után kellene egy magánhangzóval kezdődő név. Kapásból az Attila jut eszembe, de más is jó lehet.
2017. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nehézkes a Cs-Z egymás után. Esetleg ha már úgyis 2 névben gondolkoztok akkor lehetne a Zoltán elé rakni egy olyat ami megkönnyíti az ejtést.

Két Z betűset semmiképp nem vslasztanek.

Esetleg:

Bálint Zoltán/ Zoltán Bálint

Vince Zoltán/ Zoltán Vince

2017. szept. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!