Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babátok mikor mit...

9 hónapos babátok mikor mit eszik? Átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Reggel és este tápszert kapott, tízóraira gyümölcsöt sinemillel, ebédre és "uzsonnára" húsos főzeléket. Ő így igényelte. Az éjszakák sose voltak olyan rosszak mint ekkor, 9 és 10 hós kora között 5 foga tört át meg 30 fokos panelben egy szál pelenkában is melege volt. Enni nem evett viszont éjjel, csak vizet ivott. 3 és 4,5 hós kora között átaludta az éjszakát, meg 15 hónapos kora óta.
2017. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8 körül kell, 9 kor 180 ml tápszer, délben vmi húsos főtt étel, 3kor gyümölcs, 6kor ismét vmi meleg étel, fél 9kor ismét tápszer, sajnos 180 ml-nél többet nem hajlandó meginni! :( Emellet napközben ha én olyasmit eszek amit kaphat csipeget egy kicsit, plusz baba rágcsálni valók. Ha melletem alszik átaludja az éjszakát, de most próbálom visszaszokatni a kiságyba, szóval biztos rengetegszer fog ébredni.
2017. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Reggel 9kor tápszer. Délben husi zöldséggel, vagy ha olyat főzök amit ehet, akkor azt eszi ő is. 3körül gyümölcs magában vagy valamivel keverve. 6-7 körül megint valami főtt étel, 8-9 között pedig tápszer.

Napközben néha csipeget egy kis kekszet, vagy ha mi olyat eszünk, amit ehet, akkor abból is kap kostolót.

Az éjszakák változóak. Van, hogy egyszer kel, de van, hogy átalussza az éjszakát.

2017. szept. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Reggel 7kor kel, reggeli 210 ml tápszer, ha át alussza a délelőttöt utána akkor ebéd főzelék - tej tojáson sajton kívül már szinte mindent eszik. Ha van tízórai akkor natúr joghurt gyümölccsel (turmixolva) vagy gyümölcs kekszel bármi. Uzsira tejpépet kap, vagy zabkását gyümölccsel, de van hogy úton vagyunk és akkor valamilyen üvegeset.

Vacsi tápszer szintén 210 ml. Ezután átalussza az éjszakát, max 1-2x ébred sírva de olyankor csak cumit kap és alszik is.

2 foga van, nem nagyon viselte meg a fogzás.

2017. szept. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nálunk hajnalba 3-5 ig ébred megiszik 200-230 ml tápszert reggel 7 kor kelunk altalaba nem eszik semmit 9 kor naturjoghurt 7 gabonas péppel neha 60 ml tápszer, délben főzelék 3 kor tejpép 5 kor gyümölcs 8 körül lenne 230 ml tapszer de nem eszi meg ezert ebred hajnalba szerintem a gyumolcsot tegyem délelőttre? Hátha jobban megenné este a tapszert?
2017. szept. 6. 08:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg. Ha 8kor eszik valószínű nem is éhes.
2017. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi elnéztem, 5 fele adsz gyümit. Attól még próbáld meg délelőtt adni. Ha úgy se, akkor a tejpépet eltolhatod vacsorára esetleg. Ezután se enne tápszert valószínűleg, de legalább tejalapú és laktató.
2017. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én megfordítanám a délutáni evéseket, 3kor adnék neki gyümölcsöt ès később tejpépet.
2017. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!