Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka és mi a...

Mi lehet az oka és mi a teendő, ha a 13 hónapos kicsink ütögeti a saját fejét?

Figyelt kérdés

Csak pelus cserénél csinálja, máskor nem. Próbáltam elterelni a figyelmét, játékot adok a kezébe, de eldobja, aztán énekelni vagy mondókázni közben, de nem igazán vált be egyik sem.

Kérlek segítsetek, mert ezt rossz nézni. Köszönöm!


2017. szept. 7. 00:19
 1/3 anonim válasza:
100%
Semmit nem tudsz vele csinálni, majd kinövi. Nálunk is ez van, amikor hisztizik a fejét ütögeti.
2017. szept. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is csinálta egy éves kora körül, meg után ő még a járólapba is ütögette, na azt még rosszabb nézni, mintha a saját kezével csinálná csak! :o Szerencsére csak pár hónapig tartott, kinőtte. Szerintem rájött, hogy fájdalmat okoz magának, eltereléssel nekem sem hagyta abba, csak amikor már fájt neki.
2017. szept. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Várd meg, hogy fájjon neki, majd abbahagyja, mást nem tudsz tenni.


Ha elmúlik az idegesség, abba fogja hagyni a mozdulatot, de ha lefogod a karját, még üvölteni is fog.


Nálunk a kiságy rácsába és a falba is ütögette, ha olyanja volt.

2017. szept. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!