Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos és nagyon anyás....

13 hónapos és nagyon anyás. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Ha kimegyek a szobából,wc-re,bárhova,úgy sír,mintha ölnék. Már attól félek,a szomszédok feljelentenek,mert azt hiszik,kínzom a gyereket. Semmit nem tudok csinálni tőle,vagy csak iszonyatos ordítás árán. Éjjel is fognom kell a kezét,míg vissza nem alszik,külömben nem alszik el sose. De nekem ez már kezd nagyon terhessé válni. Szó szerint semmit nem tudok csinálni tőle.

2017. szept. 7. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeparációs szorongás, olvass utána. Türelem, rengeteg szeretet, el fog majd múlni.
2017. szept. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szeparációs szorongás, bizony. :)

A legjobb, ha megadod neki az állandó közelséged. Így gyorsabban megérti, hogy te mindig ott vagy neki, nem hagyod magára.

Pár hét, és el fog múlni.

2017. szept. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeresd!!
2017. szept. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok,de van egy férjem,meg egy nagyobb gyerekem. Enni azért csak kéne,meg tiszta ruhában járni,esetleg ne adj'isten tanulni a naggyal. Kenguru,kendő,babakocsi,járóka nem játszik,mindenhol üvölt. A szeparációs szorongás lehet,de nem hiszem,mert,ha egy helyiségben vagyunk,pl. a konyhában mosogatok,akkor is üvölt. Olyan,mintha azt akarná,hogy mást ne csináljak egyáltalán,csak őt hurcoljam.Még azt sem várja végig üvöltés nélkül,hogy a kajáját megcsináljam,pedig tudja,mi történik.
2017. szept. 8. 08:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hagytad egyedul mostanaban valamikor (akar 1-2 orara)? Ez egy erzekeny idoszak 10-16 honapos kor kozott, nalunk tobbszor volt ilyen, hogy wc-re is meg furodni is vele egyutt kellett mennem 1-1 ilyen utan, annyira megborult a kis lelke. Nalunk is 13 honapos kora korul volt a legrosszabb, 14 honapos koraban kezdett javulni, addig vittem magammal mindenhova, nem biztam ra masra, mert azutan meg a ferjemre sem lehetett rabizni 1-2 hetig. El fog mulni, nalunk most 1,5 eves, es mar sokkal jobb a helyzet. En wc-re meneskor a jobb vallamra kaptam, furdeshez beraktam magam melle, egyebkent meg etetoszek-csatos hordozo-kombo valt be, de irod, hogy nalad ott is sir. En a hatamon vittem/viszem, az kevesbe megterhelo, es ha sir is, hamarabb megnyugszik igy.
2017. szept. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egyedult ugy ertem, hogy mas nem vigyazott-e ra.
2017. szept. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem hagytam másra,mégis ilyen:(

Egyik gyerekemet se hagytam másra,nem járok egyedül sehova,ha megyünk,az egész család megy :)

2017. szept. 11. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!