Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan tudtok a babatokra...

Ti hogyan tudtok a babatokra koncentralni, ha valami rossz tortenik?

Figyelt kérdés

Tegnap strokeot kapott nagyapam es halalfelelmem volt. Egesz nap sirtam. Estere jobban lett, beszedkozpont nem serult hal istennek. Ma se nagyon tudtam koncentralni, nem akarom, hogy meghaljon. Tegnap parom volt a babankkal estig, akkorra szedtem ossze magam.

Nagymamam nem volt ennyire kiakadva, mint en.

21 eves koromig, amig ossze nem jottem parommal, a szomszedban laktak. Amit tudok, toluk tanultam. Iskola utan is mindig ott logtam.

Holnap megyunk be meglatogatni. Ma mar jobban tudtam a babankkal jatszani stb.. Ti velstek mikor tortenik hasonlo vagy csak megbetegszetek, hogy tudjatok ugyanugy csinalni tovabb a dolgokat es enekelni a babanak mintha semmi sem tortent volna?

Tudom, hogy alap, nem is az etstesre, pelenkazasra gondolok.

Koszonom a valaszokat.


2017. szept. 9. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen, úgy nem ahogy bármikor maskor. Gyors felépülést kívánok a papádnak!

Igaz meg nem volt babám mikor nagymamám neghalt. En is mindig náluk lógtam, nagyon közel állt hozzám. Volt többször is kórházban, volt mikor mindenki azt hitte nem él már max pár napot, ezekben a napokban én nem tudom hogy tudtam volna vígan énekelni és mondókázni egy babával. Szerintem sehogy. Ne legyél túl szigorú magadhoz! Eteted, pelenkázod, nem hagyod magára, de nem kell olyannak lenned, mintha olyan nagyon boldognak éreznéd magad! Mennyi idős a babád?

2017. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szules utan nem sokkal meghalt apukam.

Par hettel ra elhagyott az exem egy uj noert.

Par honapos baba mellett.

Es meg sorolhatnam.

De mivel mas nincs a gyerekemnek, nem volt mit tennem.

2017. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a babámnak rám van szüksége. Muszáj volt erősnek lennem, mert a baba nem tehet arról, hogy baj történt. Persze amikr aludt kijött a feszültség és sokat sírtam.
2017. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!