Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes anyatejes kislányom...

8 hetes anyatejes kislányom kakija 2 napja zöld és büdös. Hétfőn megyünk orvoshoz, de már nagyon aggódom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Fonálszerű dolgok is vannak benne, azt olvastam, hogy talán azok emésztetlen rostok? Van itt olyan anyuka, aki tál között ilyen pelusokkal? Köszönöm a segítséget!
2017. szept. 10. 00:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha anyatejes milyen rost lehetne benne? Féreg esetleg? Hajszál?
2017. szept. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Figyeltem de nem mozognak. Mintha fűszál lenne... Több helyen olvastam, hogy rost, anyatejnél arra gondolok, hogy talán nem hasznosult tápanyag?!

Fogalmam sincs, már tényleg nem tudok mire gondolni..

2017. szept. 10. 01:40
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Az nem tud összeállni. A férgek nagyon gyakran már nem élő állapotban ürülnek. De nem ilyesztgetni akarlak. Lássa mielőbb orvos.
2017. szept. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem hasfájós? Az én babámnak hasfájáskor volt ugyan ilyen a kakija egy nagy görcs után. Először én is nagyon megijedtem, a védőnő nyugtatott meg.
2017. szept. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%

Hogy lenne már egy kéthetes anyatejes kisbaba férges???? Ne legyetek már ennyire ostobák, könyörgöm. Az anyuka melléről kellene lenyalnia a petéket és ennyi idő alatt ki sem fejlődnének.

On: gondold végig, miket ettél, lehet, hogy ezek közül vmit nem jól tolerál a baba.

2017. szept. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Valamilyen ételallergiára gondolok, elsősorban tejfehérjére.
2017. szept. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Fűszál?! Hogyan?!

Sajnos a bélférgesség egyik tünete a nyálkás széklet.

De talán egyszerűbb lenne, ha tudnál feltenni képet a pelusról. Aki nem kíváncsi rá, ne nyissa meg! Csak úgy könnyebb segíteni.

Az is lehet, hogy túl sok cukros elsőtejet kap a pici és tele van emésztetlen tejdarabbal. De az olyan, mint a szezámmag. Nem fonalas, főleg nem fűszál.

2017. szept. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De, nagyon hasfájós szegenykém, már szinte mindent végig próbáltunk. Espumisan, bio gaia, colief, infacol, tornáztatom, nem eszem semmi puffasztót, tejterméket annyit, amennyi tejpor a 3in1 kávémban van reggel.

Ezt a férgességet nem akarom elhinni... nincs háziállatunk, szinte sehova nem megyünk, csak esténként nagyokat sétálunk, de ki sem veszem a babakocsiból. Elég tisztaság mániás is vagyok, nagyon szégyellném magam, ha ez lenne a helyzet. Egyébként nem mindig nyálkás a széklete, amikor ilyen fűszál szerű dologgal volt teli, akkor olyan volt, mint a spenót,de azzal nagyon szenvedett szegénykém, hogy kijöjjön :(

Köszönöm lányok, hogy próbáltok segíteni!

2017. szept. 10. 11:23
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
A mégben is elkaphatta.
2017. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem a hasfàjás az oka! Az én lányomé ugyan ilyen volt, mint ahogy te leírod!
2017. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!