Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzataplalas. Miket adtok...

Hozzataplalas. Miket adtok uzsonnara? Tizorai es ebedre?

Figyelt kérdés

Mar eleg sok zoldseget es gyumolcsot eszik. Nyuszi es csibe hust is.

Het honapos


2017. szept. 10. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom most lesz pont 8 hónapos. Tízóraira gyümölcspürét kap (mindig mást és van hogy vegyesen) és reszelni szoktam bele babakekszet. Ebédre többnyire üveges bébiételekből amik a főétkezésnek megfelelnek pl. almás-banános csirkehusi, paradicsomos krumpli...stb.stb. de van amikor meg én készítek neki pl: alma répával, krumpli répával...stb. De lassan most már ott tartunk hogy amit mi eszünk és ő is ehet belőle abból kap.

Uzsonnára is többnyire üvegeseket kap pl.: jó éjt papikat: különböző ízesítésű tejbegrízt. És most fogjuk elkezdeni bevezetni a natúr joghurtot a túrót és sajtot és ezáltal majd változatosabb lesz az uzsonnája mert én uzsonnára fogom adni neki pl. natúr joghurtot vagy túrót gyümölcspürékkel turmixolva.

2017. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

7 hónapos

Tízórai még szopcsi

Ebéd zöldségpüré hússal, én szoktam készíteni

Uzsonna gyümölcs babakeksszel vagy gabonapéppel, szintén én készítem.


A következő bevezetett étkezés az uzsi után lesz, tejpép vagy az ebédre adott zöldséges husi.

Tejtermékkel még varok egy hónapot, akkor már könnyebb lesz még változatosabban étkezni.


Lefekvés előtt szintén csak szopcsi van.

2017. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hét hónapos.

Reggel tápszer,tízórai kétféle gyümölcsből pép és egy kis keksz(most épp babakeksz) ebédre főzelék(én készítem természetese:krumpli paradicsom,almafizelek krumplival,paszternák főzelék stb) Mostmár pipihusival uzsonna tejpép és utána házi gyümölcslé vacsira pedg tápszer.Napközben kb 1 deci folyadék plusz az 1dl gyümilé(20ml gyümi+80ml víz)

2017. szept. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7 hónaposan a fiam tízóraira gyümölcsöt kapott keksszel vagy ha átaludta a tízórait és ebéd előtt fél órával kelt, akkor kapott mindig egy kubu gyümölcs pürét. Ebédre mindig főzeléket - krumplival vagy rizzsel sűrítve - uzsonnára pedig vagy tejpépet vagy zabkását gyümölccsel. Igyekeztem nem mindig ugyanazt adni.
2017. szept. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Itt nem a tízórai az első kiváltott étkezés, hanem az ebéd. Utána az uzsi, és csak utána a tízórai.

Nem is gyümölccsel, hanem zöldséggel (répa, krumpli) kezdik a hozzátáplálást.

Úgy döntöttem, most itt vagyunk, ezt a protokollt követem. Rómában, ugye, éljünk úgy, mint a rómaiak 😀

2017. szept. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!