Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött csecsemőnek milyen...

Újszülött csecsemőnek milyen játékokat érdemes venni? Ami tényleg hasznos és fejlesztő számára? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Hamarosan megszületik a babánk, de még 1-2 plüssön kívül nem igazán vettem neki semmit, ami valóban hasznos is lenne.

2017. szept. 11. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Nincs nekik semmilyen fejlesztő játék, kicsik hozzá nagyon. Van a kontrasztos képek, én azt vettem neki, azt érdemes is, mert kb. 1-2 hónapos korában már látni is fogja és állítólag fejleszt, illetve nagyon jók a babatornázos játszószőnyegek, 2-3 hónapos kortól kezdik élvezni. Egy jó darabig nem is tudnak semmit megfogni, szóval kb. a csörgő is felesleges. Inkább a fényeket nézik, vannak ilyen színes vetítők, vagy pl. az ágyra erősíthető mozgó (van elemes is) játékot nagyon szeretik nézni.
2017. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez szuper ötlet, nagyon köszönöm a hasznos tanácsot!
2017. szept. 11. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk a legelső játékunk 2 hónaposan mikor már fogott azért egy rossmanos csörgős polip volt meg fisher price csörgős-zörgős babakönyv, nagyon szerette mindkettőt.

Újszülöttnek játék tényleg nem kell csak amint írták kivetítő vagy ágya felé forgó de az is inkább altató zene miatt.

Meg hintát nagyon szerette már pár hetesen ringatta meg mentek rajta a fények meg forogtak rajta a plüssök.

2017. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!