Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Liberoklub? Nektek megérkeznek...

Liberoklub? Nektek megérkeznek a beváltott pontokon rendelt babaholmik? Eddig nem volt baj velük, de most másfél hónapja adtam le egy rendelés, egy hónapja egy másikat és még mindig sehol semmi.

Figyelt kérdés
2017. szept. 11. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, de az utóbbi időben nagyon sokat kellett rá várni sajnos.
2017. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En beszeltem veluk facebook-on es azt mondtak, hogy hiba van naluk, mindenki legyen turelemmel. Kuldik, csak lassan.
2017. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eddig átlag 2hónap volt mire ide ért az összes! Utoljára viszont kaptam kárpótlásul egy ajándék popsitörlőt! :)
2017. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ti milyen ajándékokat tudtok megrendelni? Én mindig nézem, de sosem rendelhető semmi, mindig "átmeneti készlethiány" van
2017. szept. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én a samponjukra szoktam utazni, szerintem az nagyon jó. A Kerekítős könyveket szerették a gyerekek, de azt már egy ideje nem láttam.
2017. szept. 12. 05:46
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem rendelni se enged már 2 hónapja :(
2017. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!