Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak engem néznek meg amikor...

Csak engem néznek meg amikor valahol nyilvános helyen gyereket nevelek?

Figyelt kérdés

Nem verem, nem ordibálok vele. Nem is gondolom égetően rossznak. Pár helyzet:

- a buszon feltenné a lábát a székre. Elmondom neki hogy nem csináljuk ezt, mert aki legközelebb leül annak koszos lesz a nadrágja.

- a boltban szeretne enni. Elmondom hogy ez még nem a miénk, majd ha kifizettük.

- futkározik, a motorral össze-vissza megy az utcán. Leguggolok és elmondom hogy nekimegy valakinek és mnd aketten megütik magukat, bibisek lesznek.

De amint végzek és felnzen, a legtöbbször bámul valaki.


Ez miért van? Hülyeségeket beszélek? Ti mit csináltok ha nyilvánosan csinál olyat a gyerek, amit nem szabad? Hagyjátok neki? A fiam még kicsi, ha otthon szeretném megbeszélni vele ezt még nem értené szerintem.


2017. szept. 12. 07:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy te egy kicsit paranoiás?
2017. szept. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is csak beképzeled.
2017. szept. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Unalmukban néznek.

Anno en is elnezegettem anyuka vesződését a gyerekkel pl sorban állásnál, de nem erdekelt amugy, de infoszegény környezetben törtenik valami alapon.



Ez valami alapösztön.a marketing is sokszor ezen alapszik. Pl az is ösztön, hogy "állo" környezetben refkexszeruen figyel a mozgásra az ember. Ezert tesznek ki pl autout mellé mozgo nagy reklámtáblákat is

2017. szept. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Ezt senki nem bámulja meg.

Maximum azért néznek, mert aranyos a kisfiad :)

Ordítozó szülőket szoktak például a buszon nagyon csúnyán nézni.

Aki halk szóval, beszélgetéssel nevel azt biztosan nem.

2017. szept. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Én is meg szoktam nézni babákat meg kisgyerekeket, de csak azért mert szeretem a gyerekeket.

Az ilyen típusú neveléssel meg pláne nincs gond.

2017. szept. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondasz semmi rosszat. Lehet, hogy kicsit hangos vagy és ezért felfigyelnek rád. Vagy csak elkaptál pár bámészkodót, akik máskor fel se tűnnek.
2017. szept. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Én azért nézem meg az ilyet, mert le vagyok döbbenve, ugyanis manapság az ilyen ritka mint a fehér holló. Az is ritka, aki csak nem hagyja rá a hülyeséget a gyerekre, de az olyan, aki értelmesnek kezeli és el is magyarázza neki, az meg végképp. Szóval én örömömben néznélek. Én tényleg ilyet alig látok. Múltkor vásárolok a dm-ben és egy három éves forma kislány egyszercsak szabályosan jön nekem a polcsor végén a kisméretű tologatós kocsijával, szinte még feszíti, hogy elférjen, de amúgy ki tudott volna kerülni, nem is várok olyan dolgot egy átlag három évestől, hogy megkérjen engedjem el.. Aztán az anyja meg ott áll, látja és egy büdös szót nem szól, se nekem, hogy elnézést, se a kölyöknek, hogy ilyet nem csinálunk. Na, ma ez a normális, ezért csodálkoznak rajtad, mert te nyilván elmagyaráznád a gyereknek, hogy ez nem így működik, hogy fellökdösi az embereket a boltban.
2017. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy odanézek, és megállapítom, hogy anyuka milyen helyesen nevelgeti a kis porontyot. Ez miért baj?
2017. szept. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Én kiabálok is ha úgy hozza a helyzet, abszolút nem érdekel ki mit gondol, főleg mert látom napi szinten mennyi elkényeztetett, neveletlen kölyök van manapság. Múltkor az egyik boltban egy 5 év körüli fiú ütötte az anyját és földöntúli hangokon ordított mert nem kapott meg valamit. Anyuka meg nyámnyila módon alig hallható hangon mondogatta hogy nem tudja megvenni. Egy nevelő célzatú nyakas elkelt volna a gyereknek.
2017. szept. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14%
Akkor vissza is kapnád, csak hogy megtanuld ne pofázz bele más dolgába! Úgy neveled a gyerekedet ahogy akarod, abba ne ugass bele én hogy nevelem az enyémeket. Megjegyzem egy kezemen megtudnám számolni hányszor emeltem rá kezet és az sem a fejét érte. Úgyhogy kussika van.
2017. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!