Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is azt vettétek észre,...

Ti is azt vettétek észre, hogy a lányok inkább az apjukra, fiúk az anyjukra ütnek?

Figyelt kérdés
Illetve ezági nagyszülőkre leginkább.

2017. szept. 12. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem meg pont fordítva, legalábbis környezetembe így van.

Én is tiszta anyám vagyok, ezt mindig megkapjuk, fiam meg tiszta apja ragyogó kék szemmel míg nekem barna a szemem, de azért profilból szerencsére hasonlít rám..

Férjem is tiszta apja, anyjára alig hasonlít, bátyám is tiszta apánk de tágabb baráti körbe is a gyerekeknél a fiúk apja,lányuk anyja típus.

2017. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
A rokonságunkban így van, de sokat ismerek, akiknél igaz.
2017. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, vegyes, látok ilyet is-olyat is.
2017. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

:) tiszta anyukám vagyok. A tesóm meg tiszta apukam. (öcsi) egyedül a hajam meg a szőrzetem olyan mint az apai nagymamámnak. :) (anyai ág vilagos haj vilagos szőr, közepes tónusú bőr, apai ág világos bőr sötét haj es sötét szemek sötét szőrrel..)


Mondjuk, nem bantam vna ha nem pont a szőrt öröklöm apai ágról nő létemre, de meg mindig jobb, mint a hajlam a szívbetegségekre.


Szóval sztem nem feltetlenul igaz, de azt sem bánnám ha a lányom az apja kis cuki fokhagyma feneket vagy anyosom szep hosszú lábait orokolné.

2017. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Én egy az egyben az apai nagyim kiköpött mása vagyok. Öcsém pedig édesanyánkra hasonlít.


Kislányom idáig vegyes felvágott A színeit az apjától (szem, haj), az arcformáját, a vonásait tőlem örökölte. az egyik kiskori képemnel összehasonlítva, ikrek is lehetnénk.

Ugyanakkor anyósom szerint tisztára olyan, mint az ő anyukája és nagylelkűen mondja, hogy, azért egy kicsi belőlem is van. :D

2017. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia nalunk ez igy van ahogy leirtad. Apámra utottem kulsore es belsőre. Bátyáim tiszta anyu kivul , belul.

Lehet h csak veletlen de nalunk igy van.:)

Paromeknál is :)

2017. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen.
2017. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk apja klónja lett a kislány, kivéve az orrát, mert azt tőlem örökölte.
2017. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Két lányunk van. Az egyik tiszta én, a másik apja családja mixelve. Semmi alapja az észrevételednek.
2017. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem, szerintem nem lehet általánosítani.
2017. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!