Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős korban érdemes...

Milyen idős korban érdemes elvinni Dévényes szakemberhez a babát?

Figyelt kérdés
5 hetes múlt, nem látok izom problémát de egy alkalomra elvinném megnézetni.
2017. szept. 12. 19:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Rabold csak a helyet azoktól, akiknek tényleg kell!
2017. szept. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%
Amikor az orvos elküld hozzá.
2017. szept. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%

Semmilyen helyet nem vesz el senkitől, legalábbis ahova én vittem, ott külön időpont volt állapotfelmérésre, ami ingyenes volt és az egész 20perc volt.

3 hónapos kor körül érdemes elvinni. Én is magamtól vittem, senki nem mondta, annyi volt a "tünet", hogy jobban szerette az egyik oldalra fordítani a fejét. Feszes volt a jobb oldala, 6 alkalmas kezelés kellett.

2017. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem rabolok semmit, magán szakemberhez mennék Nem pedig tb alapon.
2017. szept. 12. 19:23
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
minek vinnéd ha nincs baja?amugy sajna nem tb alapon megy de magánban is a dévényesek ideje véges...
2017. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Az első gyeremmel kellett járnunk, a többit elvittem 6 hetes és 3 hónapos koruk között. Egyikkel sem kellett járni szerencsére.


Van már TB alapon is 2017 óta.

2017. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Èn mindenkitöl aki elvitte csak azt hallom, hogy talált is a dévényes valamit. Az az érzésem, hogy dévényessel dunát lehet rekeszteni és nekik is valamiböl meg kell élniük, így nincsen olyan baba akit nem lehetne valamit találni.


Ha csak valahova akartok menni, akkor keress baba-mama klubbokat, ringatot, baba-mama jogát meg egy csomo más dolog van...


Ha úgy érzed a babádnak valami problémája lenne, akkor vidd el elöször is házirosrvoshoz, majd ö tovább utal ortopédushoz és az ortopédus kiírja a megfelelö tornát.


Èn nem kételkedek a terápia hasznosságába, de sajnos a dévényesek nagyrésze mindenkin találnak valamit.


Nekem a nagyobbik lányomnak volt nyaki probléája, és nekünk pl az ortopédus Vojta tornát írt ki, ez egy másik orvos volt aki kifejlesztett másik tornát(lengyel és világon elismert torna, ezt europa minden országában ismerik).

2017. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

1.tb alapon nincs is úgy tudom

2. Nekunk neurologus modnta ne vigyuk, de mivel full unszimpi kapzsinak tunt elvittem (igy is ugy ia vittem volna)kiderult amiket ajanlott nem is jo. Nagytestu a babam tehat ez a gyakorlat nem is ajanlott csak artok vele. Mi már voltunk pár alkalmon, 7.héten voltunk, és mondták minél elobb menjunk:)

Mivel a neurologus csak a hypotom izomzatát látta a nyakán csak ezt vette észre erre adott gyakorlatokat(nem is jo)

Dévényes meg észrevette,hogy még van pár izomcsoport ami gyenge. Ezeket te nem is fogod észrevenni,és mondta,hogy sokan nem is veszik mert hát sokat egy pici babátol még nem is vérnak az emberek.

Tehát vidd el baj nem lesz. Nekunk 2.alkalommal már emelte a fejét, pedig gyenge a nyakizma.:) nem olcso, de megéri.

2017. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
elsőnek : azért vinném el amiért magam is járok évente rákszűrésre, fogászatra, anyajegy vizsgálatra, egyéb szűrésekre és állapotfelmérésekre.. többieknek köszönöm, elgondolkom akkor más szakemberek irányában és lehet inkább ortopédusnál kezdek.
2017. szept. 12. 22:52
 10/17 anonim válasza:

van Tb alapon!

Mi 12hetesen mentünk,az orvos kuldott,nyaki tartás miatt.

nem tudom hany alkalom kell,még csak 1 volt.

2017. szept. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!