Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinőtte a négyes méretű pelust?

Kinőtte a négyes méretű pelust?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a gondom, hogy a 20 hónapos kislányom mostanában regglre csupa pisiben ébred, és a bölcsiben a délutáni alvásnál is. 4-es pelust hord, a Lidl pelust vesszük már vagy egy éve, és sosem volt gond vele. Nem látom hogy kicsi lenne rá ez a méret, sehol nem szorítja. Szerintetek 5-öst kellene már vennem? Ti mikor váltottatok 5-ös méretre? Lehet hogy már kicsi neki a 4-es és azért ázik át folyton?

Köszi


2017. szept. 12. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9,7 kg óta 6-os liberót hordott a lányom :D Ez volt 1 évesen.
2017. szept. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ooh :) akkor mekkorát adtál rá mikor nagyobb lett? Most azon agyalok, hogy oké hogy veszek 5-öst, de az asszem 11-25 kg. Lia 11 kg. A 4-es pelus meg 7-18 kg. Ha most adok rá 5-öst mit fogok később ha nagyobb lesz...
2017. szept. 12. 23:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Reménykedj h addigra nem kell pelus :D


Fiam is lidl-ös pelust hord, 5-ös méretet. Néha gondolkodom h lassan kicsi. :) Pedig csak 13kg. Már egy ideje ezt a méretet hordja.

2017. szept. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy 10 hónaposan. 15 hónaposan 6-os liberot. 2 éves és 7-est hord. Ez bőven jó lesz még egy jó darabig. Én a helyedben nem aggódnék azon mit fogsz ráadni ha nagyobb lesz, végülis nem 1 hónapig lesz jó az 5-ös méret, másrészt egyszer úgyis szobatiszta lesz.
2017. szept. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy már nem a "fazonja". Próbálj ki más típust. Pl a rossmannos pelusolból lehet venni 2-3 db-os próbacsomagot, vennék 4, 4+, 5-öst, és kipróbálnám.
2017. szept. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egyébként tényleg alkat kérdése... A nagyobb fiam 4-es pelusból lett szobatiszta 13 kilósan. A kisebbik 11 kg, most váltottam 4+-ra, mert a 4-es már nagyon telepisilte.
2017. szept. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alkat kérdése.Nekünk mindig akkor kellett méretet váltanunk,mikor elérte az alsó súlyhatárt a következő méretű pelenkán.Most 13,3 kiló,és 5- ös méretet hordunk.Viszont ez függ a márkától is.A Libero például nagyon kicsi,abból már 6- os bőven kellene.Lidl pelusból az 5- ös jó nekünk.
2017. szept. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

10 hónaposan a lányom 5-ös pelust hord, Liberoból is és Pampersből is, 10kg. A 4-esből már minden kifolyt.

Én mindig akkor váltottam méretet, amikor elérte az alsó súlyhatárt vagy közelített hozzá.

2017. szept. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szintén 20 hónaposom van, csak fiú. Elég masszív alkat, most 13-14 kg, de mi tavaly használtunk utoljára 4-est, januárban már 4+-ot vettünk (DM-es, 20-kg-ig jó). Mostanáig nappalra 4+-at, éjszakára 5-öst használt, de most már csak 5-öst éjjel-nappal (25 kg-ig). Őt sem szorította a 4+-os, de már rövid volt a dereka, ezért nem szerettem. A pisikifolyás tipikus "tünete" annak, hogy kicsi már egy méret, nem csak illeszkedésileg lehet kicsi egy pelenka, hanem befogadóképességre is, ezért ázik át.
2017. szept. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A 6-os jó volt még 2 évesen is, amikor elkezdett leszokni róla. Egyébként 5-ösről azért kellett váltanunk, mert már rövid volt a dereka és kifolyt a pisi.
2017. szept. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!