Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még aki ennyire nem...

Van még aki ennyire nem használ babakocsit? Eladjam?

Figyelt kérdés

5 hónapos a lányunk. Én gyakorlatilag szinte nem is használom. Ha olyan helyre viszem a gyereket, ahova muszáj vinnem, vagy éppen nincs akire bízzam, akkor hordozóban viszem az adott helyre vagy kézben. De egyáltalán nem használjuk a babkocsit. Kertes házban lakunk, a teraszon rengeteget vagyunk, van kint is járókája, mert tényleg rengeteget vagyunk levegőn. De például sétálni menni nem szoktunk.


Szerintetek később szükségünk lesz rá? Mert én már azon gondolkodtam, hogy eladom. Sétálni tényleg nem szoktunk, még a sarki boltig sem.



2017. szept. 16. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Miert nem? Nekem ez nagyon fura, mi 17 honaposan is aktivan hasznaljuk.. Most még lehet elvan az udvaron jarokaban, de szerintem lassan szeretne nezelodni, uj dolgokat is látni... Szerintem ne add el, még jól jöhet.
2017. szept. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
De majd ha nagyobb lesz, pl 1.5-2 eves es hatalmas lesz a mozgasigenye, es napi szinten mentek majd jatszoterre vagy jatszohazba, akkor nagyon jol johet, mert ha olyan lesz a gyerkocod, mint az enyem, aki nem hajlando megfogni a kezemet es szepen jonni mellettem, hanem szaladna amerre lat, akkor aldaskent fogsz a babakocsira nezni. 19 honapos a lanyom amugy.
2017. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Telen ki sem fogtok mozdulni?

Levegozni akkor is kell, aztan beoltoztetve egyszerubb lesz berakni a kocsiba es menni.

2017. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem miután stabilan ült imádott babakocsizni. Még másfél évesen is ültettük bele pedig akkor szívesen sétált. Meg ha fáradt volt induláskor mutogatta is, hogy babakocsizni akar. Ahhoz képest mennyire utálta piciként, 9 hónapos kortól tényleg szeretett babakocsizni. Most 2 éves de azt se tudom megmondani mikor ült benne utoljára, de én most se merném eladni.
2017. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A hordozót ki fogja nőni, mindenhová kézben fogod cipelni? Nem fogtok játszóra menni vagy csak a parkba nézelődni, utcán nézni pl.az autókat, kutyákat,stb.? Egy kisgyereket ilyesmik érdekelnek, nem lehet egy udvarban felnevelni. Vagy ha lázas lesz és orvoshoz kell vinned?
2017. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Játszótérre nyilván fogunk menni, de tuti, hogy oda is autóval, mivel a közelben nincsen játszótér, az autóig meg ha kell visszafele, majd felveszem. Ha meg majd tud járni akkor addig megyünk sétálni, amíg bírja és van kedve (pl.: az utcánkban)
2017. szept. 16. 14:52
 7/8 anonim válasza:
Mi kb. Fél éves korától nem használjuk, előtte is csak minimálisan, mert nem maradt meg benne 10 percet sem. Nekünk is dettó igy volt, hogy autóval, aztan 10 hòsan elkezdett menni, azóta sétálunk vagy a szülőkaros triciklivel megyünk boltba stb, ha jo idő van. Mondjuk még most sem adtam el.
2017. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor add...
2017. szept. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!