Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is rendszeresen takarítotok?

Ti is rendszeresen takarítotok?

Figyelt kérdés

Ma átjött szomszédom megnézni a gyereket és meglepődött, hogy van időm takarítani..merthogy rend volt. Kérdezte, szopizik-e. Mondtam, hogy tápszeres. Ja, úgy könnyű. (??)

Mi köze van a tápszernek ehhez?


2017. szept. 16. 19:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Esetleg annyi, hogy nem a melledet használja alvókának, így hamarabb fel tudsz kelni mellőle a dolgaidat intézni. Más nem jut eszembe.
2017. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Hát ezt én sem értem az én kisfiam csak szopizik mégis van időm takarítani.Ráadásul még van két nagyobb gyerek is.
2017. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
Első oké hogy elalszik a cicin de utána leteszem és csinalom a dolgomat
2017. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Én nem vágtam, hogy mit akart ezzel..

Van egy 3 éves lányom is, őt szoptattam, nála se volt gond.

2017. szept. 16. 19:50
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Semmi, szopizós és tápszeres baba mellett is ugyanúgy lehet (kell) minden mást csinálni.
2017. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Talan arra utalt, hogy a tapszer lassabban emesztodik, tobb benne a cukor, igy a babak jobb alvok es tobb idod van? Persze ez egyszer sem biztos,mde van egy ilyen sztereotipia sajnos. Az en babam szopis, cicin alszik el, megis van idom takaritani, mert apja is van annak a gyereknek (aki egyebkent szintugy takarit).
2017. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

2 dologra gondolhatott: a tápszeres babák tovább és nyugodtabban alszanak akár 3-4 órást simán egyhuzamba. Az anyatej gyorsabban kiürül a gyomrából, nem laktat annyira, így ők hamarabb ébrednek.

A másik amire gondolok a anyatejesek szeretnek komfor szopizni, ami azt jelenti, h elvannak fél- 1 órákat is simán cicivel a szájukba. Tehát a tápszerest megetetni 10 perc az anyatejest van, hogy 1 óra.

2017. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Na, a tápszeresem állandóan üvöltött, alig aludt! Ráadásul folyton fertőtleníteni kellett a cumisüveget, tápszert készíteni. Fel sem foghatom mi ebben a könnyebb. De ettől még takarítottam.
2017. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

Ne is törődj vele, sokan ráfogják a babára, gyerekre hogy azért van kosz.

Az én lányom már 3éves de épp a napokban szólt be egy anyuka aki most járt nálunk először, hogy "nektek nincs játékotok hogy ilyen rend van?"

2017. szept. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

A #7es válaszolóval értek egyet. Valóban erre gondolhatott.

A lányom ( főleg az elején) 1 ótát is elcuppogott a cicin. Ha bealudt, megmozdultam felébredt. Álandó jelleggel szopizni akart.

Nem mondom h nem takarítottam, de volt olyan napunk, mikor az evést is szoptatás közben csináltam.

Éjszaka is 3órát bírt ki max cici nélkül. Tehát nem voltam kipihent, így nehéz volt takarítani, misni főzni.

DE meg kellett csináli!

2017. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!