Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem sértődött meg?

Ugye nem sértődött meg?

Figyelt kérdés
Kérdezte egy ismerősöm, hogy van-e időm magamra, mert neki nincs. Kórházban egy szobában voltunk. Mondtam, hogy van, épp arcpakolás volt rajtam és a manómat forgattam. Hasra fektettem ő meg hátra fordult. Mondtam azt is, hogy neked több gyerekkel nehezebb. Kérdezte a tanulást is, neki nem megy. Mondtam, hogy nekem megy, alvásidőben. Kérdeztem, hocy nem-e jönnének el valamikor hozzánk, mert az ő fia és az én lányom jóban lennének. Nem írt még vissza, de látta. Ugye nem sértődhetett meg, mert azt írtam amit? Nem volt bennem semmi rossz szándék de hát nem mondhatom, hogy nincs időm semmire, mert az meg nem volna igaz. Szerintetek? Vagy csak később ír?
2017. szept. 17. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ennek a kérdésnek mi értelme, szerinted? Honnan tudjuk, hogy megsértődött-e vagy nem? Hány éves vagy?
2017. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Elég gyerekes,ha ezen megsértődött. De ettől még ez is előfordulhat. Te ismered, neked kell tudni.
2017. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De ha így volna, miért sértődik meg?

Bocsáss meg első, ha gyerekes vagyok, de nagyon szeretnék a kislányomnak egy barátot, sajnos játszó nincs a közelben. Az is lehet, hogy csak később ír, ha nincs ideje..én csak remélem, nem sértődik meg, hiszen csak válaszoltam neki.

2017. szept. 17. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolom h megsértődne. Majd ir. Lehet éppen dolga akadt.
2017. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi ezt nem tudhatjuk. Lehet hogy igen,lehet hogy nem. Mivel írta hogy kb semmire nincs ideje az is lehet,hogy gyorsan rápillantott az üzenetre de nem volt még ideje válaszolni,vagy esetleg ki is ment a fejéből,mert ugye ha egyszer megnyitotta már nem jelzi az üzenetet.
2017. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Válaszolt . :)))

Azt mondta, oké csak majd megszervezzük nert a férjének szoros a beosztása.

Nagyon örülök neki, mert nekem csak olyan barátnőim vannak, akiknek nincs gyerekük és a lányunknak is jót tesz, ha néha lát pici babákat. Nem akarok persze túl nyomulós sem lenni. Szerintetek gyerekorvosnál lehet barátkozni?

Mert egy anyuka mindig akkor megy a fiával oltásra, mikor mi és nagyon szimpatikus nekünk.

Ti hogy barátkoztok gyerekes anyukákkal? Baba mama klub, játszó kizárva sajnos.

2017. szept. 18. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!