Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira kikészít ma az ordítás...

Annyira kikészít ma az ordítása, hogy legszívesebben rágyújtanék!?

Figyelt kérdés

Fél éves a kisfiam. Szopizik + már kóstolgat.

Erős dohányos voltam, napi 15-20 szàl. A babaprojekt kezdetekor letettem teljesen.

Eddig nem zavart a dolog. De ma fél 8 óta üvölt a drágam. Néha sikerül picit megnyugtatni, aztán kezdődik előről.

Gondoltam itt biztos sokan kiosztanak majd... és az elveszi a kedvem..


2017. szept. 19. 10:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi fura nincs, de ha szoptatod akkor inkább ne gyújts rá.
2017. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

SZerintem ha eddig kibírtad, legyél kitartó, ne gyengülj el.

Annó én is letettem gyerekvállaláskor, aztán a férjem is amikor kicsi volt a fiunk, és nem szoktunk vissza. 4,5 éves már.


Nem is tudom hogy lehet kivitelezni, hogy a gyerek előtt soha ne gyújts rá. Nincs annál rosszabb, amikor az ovis ott megy az anyja/apja mellett, az meg szívja...

Ha nem mellette szívod, akkor is büdös cigiszagú maradsz. És amikor felveszed a kicsit, azt szagolja.


Arról nem beszélve, hoyg elszálltak a cigi árak. Mi, amikor leszoktunk, kb 550 ft volt 1 doboz Bond. Olyan 600 körül a PallMall. Amennyire hallom, most simán 1000-1500 ft egy doboz. Mi is elszívtunk napi 3-4 dobozzal is akár. Már akkor sokat költöttünk rá, de a mai árakkal számolva, nem is tudom. Rohadt sok pénzt elfüstölnénk.


SZóval tarts ki!

Inkább ringasd, énekelj neki, és boldogítson, amikor megnyugszik. Hogy lásd, azért sír, mert szüksége van rád. Lehet, a feje fáj, mert front van. Lehet nyűgös csak. Vagy fázik. Mindegy is, mert anya csak egy van, és te meg tudod nyugtatni!

2017. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Tessék a kiosztás :) ha átmegy a tejbe vagy utálni fogja a szagát, azért lesz nyűgös, ha nem szoptatod meg, azért lesz nyűgös, te meg a nyűgösségtől és a bűntudattól is nyűgös leszel, úgyhogy nem éri meg. Akadhatnak még ilyen napok, a cigi nem fogja megoldani, gratula és szép, hogy kibírtad idáig, ne rontsd el.
2017. szept. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
A gyerek idegrendszerét is gyengítetted a korábbi dohányzással, a sajátodon kívül. Te akartad, ha nem is tudatosan.
2017. szept. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Légy büszke rá, hogy le tudtad tenni!

Ne ess vissza!

Kitartás!

2017. szept. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás, és valami mással nyugtasd le magad, mert amíg te "idegbeteg" vagy addig a picúr sem fog megnyugodni, és egymást stresszelitek!
2017. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
amúgy elég valószínű, hogy elkapna a hányinger, ha el kéne szívnod... :)
2017. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kibírtad?
2017. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki.

Kibírtam. Igaz katasztröfa volt az egész nap, de végül inkább csak bőgtem egy sort.

2017. szept. 20. 07:47
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne magaddal törődj, hogy most rágyújtanál, hanem arra, hogy egy pici babának most rád lenne szüksége!

Egyáltalán miért hagyod ordítani? Biztos van valami baja, miért nem törődsz vele?Ok nélkül ilyen pici nem sír, nagyon kegyetlen anya vagy ha a cigin jár az eszed, ahelyett hogy megkeresnéd miért sír.

2017. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!