Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden étkezéskor etetőszékbe...

Minden étkezéskor etetőszékbe van a babátok? Miket és mennyit adtok tízóraira, uzsira?

Figyelt kérdés
Napi 5* akár végig üli? Vgy hgy viseli, ki hogy csinálja?

2017. szept. 19. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Miért mit csináljon? Feküdjön?
2017. szept. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mennyi idős a baba? Hozzátáplálásnál már szoktak ülni egyedül is. Én tizenévvel ezelőtt szültem a gyerekeimet, akkor korábban kezdtük a hozzátáplálást. Először 4-5 hónaposan kaptak, de nem napi ötször. Akkor hordozóban ettek. Amikor már stabilan ültek, akkor etetőszékben, ölben, babakocsiban a játszón, stb.
2017. szept. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudott ülni pihenőszékben etettem, akkor vettünk neki etetőszéket amikor már stabilan ült. Tízóraira gyümölcsöt szoktam neki adni, azt gyakran az ölemben ülve fogyasztja, illetve uzsonnát van, hogy az asztalon, vagy a földön szőnyegen ülve eszi meg. Szóval az én babám nincs minden étkezésnél az etetőszékében. Nem állítom, hogy én csinálom 'tökéletesen', de nekünk így vált be :)
2017. szept. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapos és minden étkezés az etetőszékben történik ha otthon vagyunk. Ha úton, akkor esetleg kocsiban. Mi is aztalnál eszünk, ő is azt szokja meg, hogy fix helyen megy az étkezés, nem körben a lakásban. Amikor leget egyébként együtt eszünk.

Uzsonnára és tízóraira gyümölcsöt, magában vagy keksszel, esetleg házi gyümölcsjoghurtot vagy túrót eszik.

2017. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Van,hogy nyafog de beletörődik.Nézelődik közben mindenfele meg forog,tapsol de végigüli és eszik. :)

Mindjárt 10 hónapos egyébként.

Gyümölcsöt keksszel,vagy joghurttal,vagy joghurtot keksszel szoktam adni,vagy sajtkrémes vagy lekváros kenyeret, vajas kalácsot.Van, hogy uzsonnára is azt eszik amit ebédre.Régebben kapott tejpépet is uzsira vagy tízóraira de azt már nem eszi meg.

2017. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden étkezést etetőszékben tölt a fiam. Számunkra fontos, hogy étkezéskor asztal mellé szokjon. Mindig végig üli, akkor kezd el forgolódni és mórikálni, amikor már tele van és nem kér többet.


Tízóraira általában joghurtot kap vagy gyümölcsöt (keksszel vagy anélkül) vagy zabkását gyümölccsel. Uzsira tejpépet vagy ha a vacsihoz képest korábban éhezik meg (pl nem 5 órakor hanem már 3-4 fele éhes lesz), akkor egy tartalmasabb gyümölcsös uzsit. Pl ilyenkor simán betol egy Mülleres 250 grammos üveges desszertet, gyümölcsös variációt.

2017. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, 6-os vagyok. A fiam 9 hónapos.
2017. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!