Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szereintetek korai még hogy...

Szereintetek korai még hogy babát akarok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és hát nagyon szeretnék babát!

Van egy 5 hónapos kapcsolatom is,ami nagyon szép es jó! Szóval én dolgozom pékként a barátom pedig pincér meg 23 éves.. anyagiak mindenne meg lenne a babànak! Szerintetek?

A barátom azt mondta várjunk meg vagy 3 évet!


2017. szept. 24. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
Ha az egyik fél nem akarja akkor igen korai.
2017. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem korai, de nektek kell érezni.

az hogy az anyagiak meglennének, bár ezt így picit erős kijelentésnek érzem 17 évesen, de egy gyerek nevelése nem csak arról szól, hogy bemegyek egy boltba és megveszem az össze cuki kis ruhát.

2017. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Várjatok még, a kapcsolatotok is friss, a három év amit a barátod mond, reális.
2017. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
99%

Várjatok. Lehet, hogy az anyagi háttér megvan, de nagyon friss a kapcsolatotok, mint egy most kisült kenyér :D

Mi lesz, hogyha (nem vészmadárkodás miatt mondom, Isten ments, hogy ez legyen) szétmentek?

De sok sikert kívánok, és remélem, hogy egy nap teljesül ez az álmod!

2017. szept. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Nagyon korai.
2017. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Már ne is haragudj, de te nagyon butácska vagy.

5 hónapos kapcsolat? Ennyi idő alatt kiismerted annyira, hogy tudod, megbízható-e annyira, hogy gyereked legyen tőle?

17 évesen kíváncsi lennék mid van?!?! Ami már a saját keresetedből vettél? 2 nadrág?

A párod 23 éves, neki sem hiszem, hogy lenne saját lakás, és annyi félretett pénz, ami elegendő nekiindulni egy babának. Vagy anyuékhoz szülnéd?

És még szép, hogy 5 hónap után minden szép és jó, elég nagy baj lenne, ha már most lennének problémák.

Honnan tudod, hogy tudnál együtt élni ezzel a férfivel a további életedben?

Szerinted mennyi gyest kapnál ennyi munkaviszony után?


Ezek csak hirtelen eszembejutottak, nem is gondolkoztam rajta, de tuti, hogy ezer kérdést tudnék még feltenni.

26 nő

2017. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
6-osnak igaza van, ne hülyéskedjél már, hogy 17 évesen gyereket akarsz. Más elképzeléseid nincsenek gyerekvállalás előtt?
2017. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is minden vágyam egy kisbaba, 19 vagyok. Párommal 2,5 éve vagyok együtt (ő az első nekem), 4-5 év múlva már el tudnánk képzelni a babatervezést. Csak hagyd, hogy teljen az idő, és ha még 3 év múlva is veled van, na akkor elgondolkodhattok a babán.
2017. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: azt azért még hozzá kell tennem, hogy nemcsak úgy a világba szeretnék szülni, mindenképp meg kell várnunk azt, hogy az anyagi háttér is meglegyen.
2017. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Bizony korai,nemrég még te is az voltál.
2017. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!