Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen név az Ottó?

Szerintetek milyen név az Ottó?

Figyelt kérdés
Leendo kisfiamnak szeretnem adni. Szóba jott az Otelló is.

2017. szept. 24. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az Ottó tetszik.Az Otellót biztos nem adnám.
2017. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Mindkettő rossz
2017. szept. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fura, de otti az úgy aranyos...én biztos nem adnám, de legalább nem egy tomeg név :)
2017. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Különlegesebb, de nem extrém.

Ezerszer jobb, mint mondjuk a Rikárdó vagy a Noel.

Az Otelló már túlzás. Mindenki az operahősre vagy a szőlőre gondolna.

2017. szept. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik.

Angol nyelvteruleten elek, ismerek is egy Ottot ( ausztral fiu )itt " Oto" nak ejtik.

2017. szept. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Mindkettő borzalmas. Ismerek egy Ottót, Lottónak hívják a háta mögött, mert L betűvel kezdődik a vezeték neve, de valószínűleg anélkül is ez jutna az emberek eszébe.
2017. szept. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4%

kérlek ne tedd ez a picivel!!!

van egy Ottó nevű ismerősöm, nagyon nagyon jó pasi, de szegénynek ez a béna név...szörnyű.

akárhol bemutatkozik, mindenhol elmosolyodnak,sokan kinevetik a neve miatt, pedig nem 10 évesekről beszélünk, hanem felnőtt emberekről. 30 éves. sokan Tóth Ottónak csúfolták már/még iskolában is.

2017. szept. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi, nekem nem tetszik. Volt egy ilyen nevű ismerősöm, szintén jóképű pasi, de a nevén mindig mosolyogtak az emberek, pedig ugye tényleg egy ismert utónév, de valahogy olyan fura a hangzása... Meg mondjuk nekem amúgy is negatív emlékű név ez, pont az ismerős miatt, aki amúgy az összes barátnőjét verte, és különösebben nem is csinált belőle titkot. Nyilván erről nem az adott név tehet, de nekem mindig ő jut eszembe erről a névről.
2017. szept. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13%
Csúnya szerintem.
2017. szept. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem tetszik, minden korosztályban el tudom képzelni. Van egy nagybátyám, aki Gábor anyakönyvileg, de az egész család Ottózza. A Lottós "gúnynév" szerintem kifejezetten jó, hisz akkor ő egy főnyeremény :) nekem rögtön ez jutott eszembe.
2017. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!