Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lesz még káosz az evés...

Meddig lesz még káosz az evés (13hos), nálatok is ilyen?

Figyelt kérdés

10 hos koraig hihetetlen jol evett. A tapszeren es gyumolcson kivul akar napi 3 uveg bebietelt is evett, es kostolgatta a "felnőtt" etelekbol is, amit megfelelonek gondoltunk neki.

Aztan nem tudom, mi tortent! Keptelen megulni az etetoszekben, de az olemben is. Ha meglatja a kajat, legtobbszor mar akkor ordit. Az eddig kedvenc izeit kikopi, egyedul a halas bebietelt szereti, dehat nem etethetem minden nap azzal...Sokszor a gyumolcsot is kikopi. Szuperebbnel szuperebb eteleket fozunk neki- 3 falat utan ordit. Van, hogy ugy nez ki, hogy megeszi, de kozben a pofazacskojaba gyujti es a vegen egyben kikop mindent!

Nezem a 13 hosoknak valo eteleket...ilyeneket ajanlanak, hogy mindenfele felfujt korettel, fozelek feltettel..az enyem soha nem enne 3 falatnal tobbet ezekbol! Nem tudom, mit csinaljak. 80 cm es 9.6 kg most. Amugy nem beteges, eros, fejlett gyerek. Otletetek van??


2017. szept. 25. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Az en fiam kb ilyen korban kezdte igenyelni,hogy ele is tegyek egy kis tanyerban az etelbol.kap hozza egy kanalat es amig o azzal probalkozik en szuperul tudom etetni.

Most 18 hos,meg most is igy etetem,csak mar egyre tobbet sikerul maganak is bekanalaznia.ha nem adok neki akkor nem eszik,ki akar maszni a szekbol,visit,tombol.

Probald meg,hatha.

2017. szept. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez... kb 11 honapos koraig mindent megevett, jo nagy mennyiseget... azota katasztrofa, lassan 1,5 éves.. gyumi, joghurtok, tejpepek, keksz, kenyer, kifli, palacsinta, stb johet... de rendes főtt etel semmi! Par uveges bebieetel meg nehany zoldsegpure turmixolva, amit en csinalok, ilyen kisbabaknak valo...De semmi normalis kajat nem eszik meg. Én se tudom mit csinaljak vele, hát adok neki enni, amit megeszik, éhezni nem fogom hagyni, akkorsem eszi meg a főttkajat ha nagyon éhes. Csak azt a pár pürét, amit szeret. Akkor egye az...
2017. szept. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ugyan ez van, nálunk mondjuk talán most kezd el javulni a helyzet, mert eddig még rosszabbul evett. Most úgy eszik egy nap, hogy reggelire 200 ml gyümölcs pép, 10 órai 150 ml joghurt, alvás, ebéd kb 200 ml amit mi is eszünk ha le tudom pépesíteni mert darabosat semmit s eszik még. Alvás. Uzsonna megint gyümölcspép, kb 120-150 (nagyon néha 200) ml, vacsora 230 ml tápszer, alvás 7kor.

13 hónapos, múlt hónapban 79 cm és 9,6 kg volt. Holnap megyünk státuszra megint. Állandóan kiköpi a darabosokat vagy annyit töm a szájába, hogy fuldoklik. 13 hós.

2017. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja ha a mi ebédünket nem eheti/eszi akkor megint 200 ml gyümölcsöt kap, mert húst se eszik meg semmilyet, és üveges kajából is csak a gyümölcsöket. Viszont zöldséges kaját ha üveges azt nem eszi meg, csak ha én főzöm a zöldséget. Mai ebédje főtt zöldségek lepépesítve, és széttfőtt rizs amit csak nyelni kell annyira puha.
2017. szept. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha megprobaljatok ele tenni a drabis kajat akkor sem eszi meg?kezel,ahogy sikerul neki.

En siman hagyom a spaggetit is kezzel enni,es a rizses hust is,vagy epp tesztat.

Kozben pesig en siman tudom kanallal pakolni a szajaba.

Nekem a kozepsom kezde keson elfogadni a kajakat,10 hos koraig csak cici ment.utana kezdtuk a gyumiket.ennek eredmenyekepp 1,5 evesen meg fuldoklott a villaval osszetort krumplitol is...

Probaljatok meg,hogy hagyjatok onalloan enni oket.mindegy mekkora kaoszt csinalnak.

Az egyhangu etkezes nem tesz jot nekik,de ezt gondolom tudjatok.

Pl az en fiamat tegnap apja ebedeltette.lencsefozelek volt virslivel.apja nem tett neki kulon tanyerba es nem is ette a fozeleket.vegul apja adott neki siman virslit.az persze csuszott.

Ma en etettem.ele raktam a kis adagjat es bevagott egy rendes adag fozeleket siman.

2017. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!