Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Kristóf névről?

Mit gondoltok a Kristóf névről?

Figyelt kérdés
2017. szept. 27. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Nekem valahogy sosem tetszett, olyan falusias, Kristóuf... De lehet csak azert rogzult így be, mert van falusi rokonom, akit így hivnak és így mondjak neki. Krisztián sokkal szebb szerintem.
2017. szept. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 2. nevem. Külföldön jól jött az ősmagyar név mellé. Eddig a legtöbb ember dícsérte. Természetesen nem tetszhet minden név mindenkinek. Elfogadom.
2017. szept. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyira nem tetszik, de nem akadok fenn azon, ha más gyerekét így hívják. Egy normális, viselhető név.
2017. szept. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Régebben tetszett, csak sajnos már elég sok van belőle... Így számomra kicsit unalmas már. Egyébként nem csúnya név, amúgyis rajtad áll hogyan nevezed ek a gyermeked.
2017. szept. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem valamiért sem a Kristóf, sem a Krisztiám nem tetszik. Mindig valami kis hülye elkényeztetett gyereket képzelek hozzájuk, pedig ismerek Kristófot is (főleg gyereket, mert most divatos) és Krisztiánt is (főleg felnőttet, mert régen volt divatos), egyikre sem jellemző, hogy el lenne kényeztetve.
2017. szept. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Két Kristófot ismerek, az egyik egy hülye kis elkényeztetett anyámasszonykatonája kisfiú, a másik meg egy felnőtt és egy rakás szerencsétlenség. Ezek miatt nem tetszik, mert ugye az ember nem nagyon tud elvonatkoztatni azoktól, akiket egy bizonyos névvel ismer. Egyébként, ha csak úgy a hangázást nézem, akkor nem lenne vele baj, csak nekem egyből ez a kettő jelenik meg a lelki szemeim előtt és egyik jobb, mint a másik...
2017. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Nálunk most az összes roma így nevezi a gyerekét. Kezd nagyon unalmas lenni.
2017. szept. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

Christopherként imádom, de a magyar névként nem, sajnos. :(


Pedig a vezetéknévhez menne, de felejtős.

2017. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon szép név, kissé arisztokratikus csengésű. Becézni nem tudom, hogyan lehet.


A Krisztofert viszont ocsmánynak tartom (Magyarországon, magyar névként), ezt a Rikárdóval, Dzseniferrel és Cintiával együtt meghagynám egy másik etnikumnak. ;-)

2017. szept. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kedvenc nevem :)
2017. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!