Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyünk karácsonyra egy...

Mit vegyünk karácsonyra egy akkor 6 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Valami készségfejlesztő? Van már ilyesmi ilyen kicsiknek is?

Segítsetek légyszi :)


2017. szept. 28. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Semmit, teljesen fölösleges, mert semmit nem fog fel a dolgoból!
2017. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Bármit ami zenél villog világít csörög... vagy formabedobót. Ahhoz még ugyan kicsi, de a különböző színek és formák számukra ilyenkor fejlesztő. Majd idővel megtanulja
2017. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Jajj első, de karótnyelt vagy, mások még a kutyájuknak is vesznek nyilván az se tudja mi az a karácsony,de az ember szeret adni a szeretteinek, pont a gyerekének ne adjon?

Kérdező mi nagyon szeretjük a fisher price játékokat, enyém igaz 8 hónapos volt tavaly de kapott FP vonatot, tili-toli autót (ezt most 17 hónaposan is szereti tologatni), tanuló asztal, tanuló kutyus, sütifaló,vannak ilyen gyűrűs piramisok, babakönyvek, habtapi/játszószőnyeg(nagyobb).. nálunk ezek váltak be ilyen korba.

2017. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

VArrjál cimkekockát, nagyon szeretik a gyerekek a cimkéket.

[link]

Mi is vettünk fischer price játékokat fél évesnek, de miután megnézte inkább a cimkével foglalkozott ami a játszószőnyegen volt.

Amúgy szeretik a zenélő dolgokat, nálunk sütifaló bödön nagyon népszerű volt, nem a formaberakó miatt, mert azt ennyi idősen nem tudja, de zenélt és imádta, meg beleteszi kipakolja a formákat, felborítja és kiborulnak belőle, jól elvolt vele, a másik meg az olyan autó (nem írtad, hogy fiúnak lesz-e) aminek a tetejét megnyomod és elindul, de van a fischer price nak teknősbe olyanja, az lányoknak is jó

[link]

Vagy vegyél kockákat ami nagyobb méretű aztán le tudja rombolni, neki ez is nagyon érdekes játék :)

2017. szept. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Én zenélő játékot vettem, olyat, ami 1-1,5 éveseknek való, hiszen úgyis hozzánő, addig is elbabrál vele.

Amúgy és igazából magam miatt vettem, hogy érezzem a karácsony fílingjét anyaként, csak nem tudtam kivárni, de ha spórolni akartok, akkor tényleg nem kell neki venni semmit. Odaadsz neki egy kicsi papír ajándékzacskót és ellesz vele.


A fiam most karácsonykor lesz 2,5 éves, most már fel fogja fogni a dolgokat, tavaly még nemigen ment neki.

2017. szept. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Rengeteg féle-fajta fejlesztő játékot lehet kapni, amit 6 hónapos kortól ajánlanak, a pár száz forintostól a sok-sok ezresig.
2017. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Pohartornyot, 6 honaposan kapta a gyerekem, akkor kergette a darabjait, most 1,5 evesen meg epiti, rakosgatja oket, 1 evesen a furdokadban jatszott veluk, ra par honapra homokozni vittuk, 13 honapja majdnem minden nap hasznalatban vannak. Mi ilyet kaptunk: [link]
2017. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A K's Kids játékok is jók. Gyerekeimnek a házépítő plüss kockák és éhes pelikán is megvolt tőlük. Vannak jó fürdő játékai is.

[link]

Egy ötletes matatókönyv, vagy egy ügyes apuka/nagypapa matató táblát is készíthet.

[link]

2017. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld pacsi mindenkinek, természetesen azt egyest leszámítva.

Először én is formabedobóra gondoltam, de amiket találtam, mindre az van írva, hogy 1 éves kortól ajánlott, ezért elbizonytalanodtam. De mivel Ti is írtátok, valószínűleg maradok ennél :)

Köszönöm még1x :)

2017. okt. 3. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!