Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart ez a korszak?...

Meddig tart ez a korszak? (Kérem tapasztalt anyukák írjanak)

Figyelt kérdés
A babám már lassan 4hónapos lesz. Sokat sír. De nem azért mert fáj valamije hanem ha leteszem őt valahova és úgy akarok vele játszani vagy úgy akarok hozzá beszélni ..Ha felveszem abba hagyja. . Babakocsiban se szeret lenni mert nem tud nézelődni. Babahordozóstul tologatom akkor is csak egy darabig van meg benne.Vettem már mindent... kendőt, mei tait... egy darabig el van benne aztán kiborul. Csak is akkor van el hosszabb ideig ha a vállamhozveszem és ott nézelődik. Egy darabig bírom de mivel már több mint 8kg így kezd a hátam és a derekam tönkremenni. Így kb sehova nem megyek vele mert csak rosszallóan néznek rám az emberek. Meddig tart ez a korszak vagy jobbanmondva mikor kezdi el érdekelni a körülötte kévő tárgyak, játékok? Éjszakáink is borzalmasak kb másfél óránként felkel és csak úgy alszik el ha mellre rakom. Nappal keveset alszik így időm sincs semmire szinte. Kialvatlan és fáradt vagyok :( Tud valaki jó tanácsot adni?

2017. szept. 28. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom, h olvass utánna a "többemberes" babáknak.

Sajnos azt kell mondjam, ez a helyzet az önálló helyzetváltoztatással fog javulni.

A lányom 2 éves, de még mindig kel éjjel (nem eszik,iszik) és már 6hós korától elhagyta a cicit önként.

Kitartás

2017. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Forgolódik már?

Az fog segíteni. Jobban leköti. Főleg ha rájön, hogy tud így haladni is.

A következő a hozzátaplálás kezdete lesz. Jobban elvan cici nélkül, és lehet, hogy elkezd hosszabban aludni este.

Nincs erre kőbe vésett szabály. Egy biztos: el fog múlni. :)

2017. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ajánlanám a facebookon a hasfájós/sírós/többemberes babák anyukái csoportot, sztem is többemberes lehet a babád.
2017. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a kicsi, 3 hós. Az se mindegy hogy fogom nekem se! Neki muszáj mindent látnia maga körül. De pihenőszékben vagy autós hordozóban max 5-10 perc amit kibír. Hát ő ilyen. Van már egy kisfiam, vele se volt könnyebb, bár ő legalább kézben akárhogy elvolt. Akkor javult, mikor hasrafordult és egy kézzel is meg bírta tartani magát, míg játékokhoz nyúlkált. 4,5 hós korában. A mászás kötötte le ezután annyira, hogy engem még kevésbé igényelt. Igaz ezután meg jött a szeparációs szorongás, de az 1-2 hónap alatt lement.
2017. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!