Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kihez szokás babalátogatóba...

Kihez szokás babalátogatóba menni?

Figyelt kérdés

Az egyértelmű, hogy családtag/közeli barát.

De pl kollega, akivel évek óta jó a kapcsolat nagyon? Szívesen elmennék babalátogatóba hozzájuk, de nem tudom nem illetlenség, hisz csak "egy kollega" vagyok, igaz elég jó a kapcsolatunk.


2017. szept. 29. 14:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
77%
Nem illetlenseg :) Szerintem nyugodtan elmehetsz :) Foleg ha olyan joba is vagytok :)
2017. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Hívd fel, hogy sütöttél sütit és szívesen vinnél nekik is belőle, nem lenne-e baj, így jó alibid is lenne felmenni, meg látná hogy gondolsz rájuk.
2017. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a kórházba mehetsz nyugodtan. Otthon szerintem senkihez nem illik. Én nem fogadtam senkit és nem is mentem.
2017. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzank meg olyan is jott akirol azt se tudtam , hogy letezik.😀 Ferjem rokona volt. Nyugodtan mehetsz.☺
2017. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jóban vagytok, akkor a "kötelező" nyugalmi idő után nyugodtan. Jelezd, hogy szeretnél menni, egyeztessetek időpontot.


3-as, ez elég fura. Pont a kórházban semmi keresnivalója "idegennek". Ott csak a legszűkebb családnak van helye, de ők is rövid ideig.

2017. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Inkább pont otthon látogasd meg 6 hét után. Ha fogadnak is előbb látogatót, hadd kezdje a család, rokonság.

A kórházban nem nagy öröm a látogatás.

De ha felhívod, biztosan elmondja, neki hogy jobb.

2017. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Kórházba biztos nem mennék, én nem is örültem volna se barátoknak, se kollégáknak ott. Otthon már igen, de nyilván nem rögtön. A kollégákkal megvárnám a 6 hetet, de nálunk ők inkább 2-3 hónapos kor körül jöttek kettesével.Írj neki nyugodtan, főleg, ha jóban is voltatok, biztos örülne, ha elmennél hozzájuk.
2017. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 babyboom567 ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező!

Ha letelt a 6 hét,hívd fel és nyugodtan menj el.Én elég zárkózott vagyok, de nálam is voltak a kollégáim, és örültem neki.

A kórházba ne menj,nekem még az is megterhelő volt ,hogy anyámék jöttek.

2017. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kinek mi a jó. Nekem tökéletesen megfelelt a kórház. Igaz az is kellett hozzá, hogy naponta egyszer lehetett csak látogatni max 2 órára, be nem lehetett menni az ajtón. :D

Így aki jött hamar ment is, mert tuti jött még valaki, és nem akartak zavarni. :D

Otthon maceràsabb lett volna nekem. De amúgy pàr hét utàn mehetsz. De semmiképp az első hónapban.

2017. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
Kórházban nem kell körbe ugrálni őket pl. A lakásom a pruvát szférám. Rokonokat sem nagyon engedek be a nagyikon kívül. Kollégának semmi dolga ott.
2017. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!