Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszenek ezek a nevek: Nina,...

Tetszenek ezek a nevek: Nina, Ziva, Zenina, Viviána, Nadin, Milla, Otília, Brenda, Gerda? Melyiket adnád?

Figyelt kérdés

Melyek azok a különleges nevek, amelyeket adnál a lányodnak?


Azt is leírhatjátok, hogy a ti lányotokat hogy hívják, ha van.



2017. okt. 1. 16:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%
Ebből nekem egyedül a Gerda tetszik, a többi nagyon nem.
2017. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
79%
A Gerda listás volt nálunk, de azóta két fiúnk lett :)
2017. okt. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
32%
Nem tolnék ki a gyerekemmel,hogy ilyen neveket adjak neki. Miért nem lehet normális nevet adni neki? Csak a szülőket minősítik az ilyen borzalmas nevek. A név nem határozza meg, hogy milyen ember lesz belőle.
2017. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
56%
Ezekből ha nagyon választani kéne akkor Nadin és Gerda, de ezek se tetszenek, de legalább nem a vállalhatatlan kategória.
2017. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
55%
Gerda és Otília ezek közül, ami nekem tetszik. A Brenda és a Nadin szerintem eléggé "kisebbségi" nevek. A Ziva tetszik legkevésbé, azt semmiképp nem adnám gyereknek. A Milla se túl jó, mert bár egész szép a hangzása, de a "millió" szót mondják így...
2017. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
32%

A Ziva nagyon tetszik, ismerek is ilyen nevű kislányt.

Milla helyett a Mila nagyon jó szerintem, a Nadim sem rossz, de a többi igen.


Nekem a Száva tetszik még, a kedvenc lány nevem igazából becézés :/ az eredeti név nem tetszik: Dária 😞 -> Dása 😍


A lányunk Lorena

2017. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
35%
Esetleg próbálkozz normális nevekkel. Miért akarsz kitolni a gyerekeddel, hogy ilyen gyökér nevet adsz neki?
2017. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
50%
Nina :)
2017. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
47%

A Nadin nem rossz, de minden vezetéknév függő. Nálunk szóba sem jöhetne, mert n-re végződik a vezeték név, ezért ejtettük a Nórát anno. Aztán hála Istennek fiunk lett.

A lány Szamóca Abigél lett volna.

2017. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
57%

A felsorolt nevek közül a Vivien (Viviána helyett), Ottília (Otília helyett) és a Gerda tetszik. Viszont csak a Vivient adnám.


A lánynév nekem tetszik: Ildikó, Héla, Patrícia, Bernadett, Magdolna, Szilvána, Georgina.

2017. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!