Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maradandó ajándék első szülina...

Maradandó ajándék első szülinapra ötletek?

Figyelt kérdés
Inspirációkat szeretnék.
2017. okt. 2. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Mennyire marandóra gondolsz? Évekig vagy élete során valameddig?

Mert évekig akkor kismotor/bébitaxi/mega blocks/duplok ezekkel sokáig el játszanak, ha utóbbi akkor passzolom.

2017. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. Nem fogalmaztam pontosan. Élete végéig, vagy legalábbis nagyon sokáig maradandóra gondoltam.. Pl. egy bor a szülinapja napjával címkézve, amit a 18. szülinapján bonthat fel, ilyesmikre.
2017. okt. 2. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Arany!
2017. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Átlag asztali bor 5 évet se bír ki.

Ültess fát vagy ékszer.

2017. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ékszer

Bankszámla

Faültetés

2017. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Faültetés vagy napló amit te töltesz neki.

Ékszer elég unalmas, mindenki azt ad keresztelőre, ballagásra stb.

2017. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon kedvesek vagytok. Van olyan alkohol, ami nem romlik meg évek alatt? Faültetésre sajnos nincs mód. A bankszámla tuti lesz, de még valami személyes is kellene..
2017. okt. 2. 19:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azén gyerekem kapott egy takarót amibe belehímeztem a nevét. Nem felnött méret mondjuk de kb 10 éves koràig tuti tudja hasznàlni, és lehet akàr nagyobbat is, maximum most még több rétegben takatod vele, csak akkor inkàbb egy vékonyabb pléd legyen.
2017. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!