Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekülést milyet ajánlotok?

Gyerekülést milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Britax evolván gondoldkotunk eddig. Cybex pallasban ült, nem tetszik neki a pajzs (nekünk se...és sok rosszat is olvastam pl borulásnál kiesshet a gyerek, vagy lásd kiddy simán kifordul alóla, és ugye nincs 5.1 tehát kiesik a gyerek, kinek beválik, oké mi maradunk az 5.1-nél :) )

recarot olvasam még?

mi az ami 5.1 és nagyon jó?

sajnos nincs isofix (atót hamarosan cserélünk, de sajnos ülés mostanában lesz cserélve)



2017. okt. 3. 18:16
 1/10 A kérdező kommentje:
9-36 elfelejtettem írni
2017. okt. 3. 18:16
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, 3 éve használjuk, nagyon szeretjük. Persze mi már az autó saját övével használjuk, mert 5,5 éves lesz a fiam.

2017. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk Recaro van, szeretjük, praktikus (pl. forgatni lehet az ülést, így a picit könnyen bele tudom ültetni az autó mellett állva), de a teszteken is jól szerepelt. Amikor vettük, a BeSafe-en gondolkodtunk még, szintén biztonságos. De ezek isosak.
2017. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Britax Advansafixunk van, de ez isofixes, en csak az Evolvat ismerem a 9-36-osok kozul, amit bekotni is lehet.
2017. okt. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És van ami dontheto?mert az evolva az ék megoldásu a cybex dontheto volt, de ez pajzsos. Recaro young hero(a nagyobb verzio) és az evolván gondolkodunk, de egyik se dontheto és sokat utazunk pedig.

Férjem az espiro kappat nézte(lengyel)az jo?40-50"csak" de toresteztet nem találok. :/nem ulesen fogok sporolni(ruha rengeteg használt van, de ilyenen nem fogunk)

2017. okt. 4. 13:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Advansafix jo lenne,kb mindegyik másik autóban vam iso a családban csak miénkben nincs(1évvel kesobbiben már van pfff) isofixes uleseket simába nem lehet ugye? (Hulyr kérdés tudom)csak ha lesz pár hónap múlva isofixes megut a guta:D de addig meg paráznék mert ugye azért nem szabályszeruen van bekotve, tehát isos uleseknek nincs is semmilyen ov elvezeto része amibe be lehet kotni?vagy van ami mindketto?
2017. okt. 4. 13:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Maxi Cosi Tobi szuper!
2017. okt. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: az nem csak 9-18as a maxi cosi?

Nekuml citi hordozónk van, tehát vennénk maxi cosit, de az amitemlítesz 9-18 nem?

2017. okt. 5. 09:08
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem a hordozó maxi cosi citi
2017. okt. 5. 09:09
 10/10 anonim ***** válasza:

# 3/9-es!

A Recaro melyik típusa van nektek?

Köszi!

2017. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!