Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, Apukák ti minek...

Anyukák, Apukák ti minek örülnétek? Tegyük fel, van egy 1 éves babátok és egyébként mindenetek megvan. Mit vehetnék én a kicsinek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Semmit.
2017. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Sok mindentől függ, milyen a szülők ízlése, mit szeret az 1 éves. Mondjuk én nagyon ellenzem a bébi tabletet, bébikompot, így ilyesminek nagyon nem örülnék.
2017. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Könyv, fürdőjáték. A fiam szerette a könyveket lapozni, a fürdőjátékok meg időnként cserélősek. Nekünk is megvolt mindenünk és nem is vártam másoktól ajándékot, de nagyszülők azt mondják úgy se tudják megállni de nem akarnak hülyeséget venni. Pár hónappal később kezdődött a kisautó őrület, a kisfiamnak akármennyi van, mindig örül nekik.
2017. okt. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha közelgő szülinap/névnap miatt kérdezed, akkor első körben én a szülőktől érdeklődnék mit vehetnék. Esetleg elhívni valahová őket ami babáknak való program.
2017. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Valami pakolós vagy fejlesztő játék. Mondjuk mega bloks, tanuló almácska, labda, egymásba pakolható műanyag csészék, ilyesmik.

A lányom pont egy éves, imádja ezeket. Nagyon sokáig leköti magát ezekkel. Vagy én építek, ő meg lerombolja.

2017. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy család barát vagy rokon vagy-e, de én örülnék annak, ha szerveznél egy baba programot amire akár apa-anya-te-aki-akar-jönni tud csatlakozni.

Tegyük fel: Veszel egy családi belépőt az állatkertbe ahova te is eltudod kísérni a csapatot. Hogy ez most "kupon" szerint működik vagy van-e ilyen előre megváltott belépő, részletkérdés. Csak egy példa volt.


A fiam ugyan még nincs 1 éves, de már most imádja nézni az állatokat. Emiatt jutott eszembe.

2017. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Pont egy éves a gyerek, éppen pakolós időszakát éli, ami a korral jár, általánosan jellemző az egy év körüliekre. Egy formabedobós játékkal nem tudsz nagyon mellélőni, de sokan vásárolnak ilyenkor beszélő-tanuló plüssöket vagy asztalkákat, járássegítőt, nagy elemekből álló építőkockákat, babasátrat (sok kis labdával, esetleg hozzá alagúttal), golyóvezetőt, babataxit (ilyen lábbal hajtós cucc), pici zongorát vagy szintiz, esetleg xilofont, babakönyvet, bár az én lányomnak pl. semmi papírból készült dolgot nem lehet még adni, mert elfogyasztaná. Szóval ha képeskönyvet kapna, akkor nem mondom, hogy nem örülnék neki, de eltenném egy "jó lesz ez még jobb napokra" kíséretében.

Úgyhogy a legeslegjobb, ha a szülőket is megkérdezed. Már csak azért is, hogy ne te vedd meg az ötödik formabedobót vagy fürdőjáték készletet.

2017. okt. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
A kisfiam nem rég volt egy éves, előre megbeszéltük a nagyszülőkkel, keresztszülőkkel, hogy mit vegyenek. Ők nagyobb összeget szántak rá, triciklit, távirányítós autót,rollert és egy műanyag házikót kapott. A legjobb barataink is hivatalosak voltak a babazsúrra tőlük Brendonos utalványt kapott a szülinapos. A korábbi játékok közül a fisher price-os sütifalót, tabletet, kutyát, almát szereti, montessori tornyot, telefont. Szerintem a készségfejlesztő játékok a legjobbak, nálunk az építőjáték is nagy kedvenc, nem épìt, de pakolgatja. Én igazából mikor megkérdezik, hogy mit vegyenek mindig játékot mondok. Már valóban örül annak amit kap. Aminek nagyon nem szoktam titkon örülni az a ruha! Nagyon sok olyan ruhadarabot kaptunk, amit egyáltalán nem tudott hordani pl. szűk az ujja vagy nem megy bele a feje, bélelt nadrág ami nyáron lett volna jó.
2017. okt. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket mindenkinek :)

Végül megtaláltam amit szeretnék, nagyon tetszik nekem és az anyuka tudom,hogy szereti ezeket a maradandó ajándékokat.

Megnézhetnétek,hogy ti mit gondoltok róla.


[link]


Emellé még veszek valami kis pakolós játékot nekik.

2017. okt. 5. 07:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, örülnék ilyen ajándéknak! 😊
2017. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!