Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes kislányom kicsit...

3 hetes kislányom kicsit szörcsög, vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem folyamatosan, inkább amikor szopizik, az orra látszólag nincs eldugulva, jó kedélyű. Csak megijeszt hogy ilyen hangosan lélegzik, mintha nehezen kapna levegőt. Rendesen eszik, gyarapszik.
2017. okt. 5. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Életkori sajátosság, én is kicsit megijedtem tőle, de a védőnő úgyis szokott menni házhoz , kérdezd meg. Vagy szerintem ezt telefonon is el lehet intézni.
2017. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyukám és a védőnő is azt mondta, hogy csecsemő akkor "náthás" vagy van orr gondja, ha szopi közben nem tud enni, mert ahogy eszik nem kap levegőt és ezáltal eldobja a cicit.

Tehát ha tud szopizni akkor nem lehet nagy baj. Ha amúgy meg nem szörcsög, akkor szerintem nincs baja.

De inkább telefonálj a gyerekorvosnak, hátha meg tud nyugtatni.

2017. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amiatt szörcsög, hogy a tej ottmarad a torkánál, orránál, ez nem nátha. De kérdezd meg a gyerekdokit, nekünk ugyanez volt, amikor kicsit náthás lett, akkor az orrszivoval jött ki takony, míg amikor csak a tápszer maradt ott neki, nem lehetett semmit kiszívni.
2017. okt. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!