Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 Honapos babam 2hetig nathas...

9 Honapos babam 2hetig nathas volt elmult most pedig ujra nathas szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

9 honapos kislanyom 2 hetig nathas volt se laz se semmicsak natha par napra elmult neki aztan ma megint nathas lett mitol lehet ez ? Volt mar valakinek igy?

Olvastam, hogy az allando natha mogott lehet akar orrpolip is es ettol nagyon megijedtem.. fogalmam sincs mitol lehet holnap elviszem dokihoz termeszetesen..

csak kivancsi vagyok hogy valakinek volt e mar ilyen vagy hasonlo.? Tenyleg lehet ilyen orrpoliptol? Bar o nem mindig nathas csak most van ez hogy ket hetes natha utan most megint ..



2017. okt. 5. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ujra elkapott egy rhino virust, sajnos 200 fele letezik.
2017. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Gyenge az immunrendszere. Kellenek vitaminok , immunizálás
2017. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez van a 17 hónapos fiammal..


[link]


Ez miatt van, előtte ő 3 hétig volt náthás jött 4 foga egyszerre, erre kedden megint kijött rajta.. Jobbulást nektek is, olvasd el a cikket ott írja miért van ez most.

2017. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat :)

Jobbulast nektek is

Remelem minnel hamarabb tul leszunk mar ezen

2017. okt. 5. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!