Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan viszonyultatok a...

Ti hogyan viszonyultatok a babákhoz mielőtt anyák lettetek? És mikor terhesek voltatok?

Figyelt kérdés
Nem a kislánykorra meg a tini korra gondolok, hanem konkrétan most, mielőtt anyukák lettetek. Ha láttatok egy kisbabát, akkor mosolyogtatok rá? Eszetekbe jutott, hogy "majd milyen jó lesz"? Egyáltalán észrevettétek a babákat vagy kb hidegen hagyott? Ez változott amikor terhesek lettetek? Esetleg a terhesség végére? És a babátok születése után?

2017. okt. 6. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Kerültem őket. Irritálnak. Ez azóta sem változott. De a fiamat imádom.
2017. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem szerettem sosem a gyerekeket, bármilyen korúak is voltak. Most is így van, terhesség alatt is így volt. A sajátjaimat szeretem, de másé zavar/idegesít
2017. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Eszre se vettem kb h léteznek babák stb. Masokét se szeretem csak baratnomet es sogornomet. Ami fura h 2 rokonom gyereket nem.. mivel nemetorszagban laknak. Nem is latom oket sokszor. Évente 1-2 alkalommal


Miota belevagtunk, h babát szeretnénk azóta se nézem más babáit. Annyira nem izgat. A sajatomra vagyok kivancsi h milyen lesz.


Most 17hetes vagyok :)

2017. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Mindig is imádtam a gyerekeket, ez várandósan nem is enyhült és nem is fokozódott. :)
2017. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Kislányként utàltam a babákat és a kisgyerekeket. Felnőttként hidegen hagytak, akkor már nem utáltam őket csak egyszerűen nem érdekeltek. Nem nagyon mosolyogtam rájuk, nem tudtam mit kezdeni velük. Nem is vágytam gyerekre. Az élet mégis úgy hozta h anya lettem! A terhességet nem úgy éltem meg mint a filmekbe, nem volt rossz de átszellemülve sem voltam. 1 lényeg a kisfiamat imádom. Igazából sztem mind1 h előtte h álltál a témához, ha lesz gyereked imádni fogod. Többi gyerek azóta sem érdekel, de már szoktam mosolyogni rájuk! :)
2017. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Kb semmilyen viszonyom nem volt a gyerekekkel korábban. Inkább tartottam tőlük, mert nem volt számomra beszámítható a viselkedésük. A babákkal talán most is így vagyok. Sokszor nagyon anyásak, félnek az idegenektől. Nem vagyok nyomulós típus, de ha egy mosolygós hangulatú gagyarászik nekem, akkor "elszórakoztatjuk" egymást.

A kisgyerekekkel viszont már nagyon jól kijövök.

2017. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Mindig is utáltam a gyerekeket, idegesít a magas visítozó fejhangjuk, a sírásuktól meg egyenesen falnak megyek.

Már a 2. gyerekem várom, de a többi gyerekhez való viszonyom nem változott, mai napig idegesít ha pl. a buszra felszáll egy üvöltöző kisbabával valaki.

2017. okt. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig is imádtam a gyerekeket. Kiskoromban tanító akartam lenni, de a csecsemő-és kisgyermeknevelő majd az óvodapedagógus szakot végeztem el. Kezdőként egy-egy költözés vagy ballagás megviselt, soha többet nem lesz kapcsolatom azokkal a gyerekekkel akiket 2-3 évig gondozok, tanìtom, szeretem. Úgy tekintettem rájuk, mintha a saját gyerekeim lennének. Félreértés ne essék most is szeretem a gyerekeket, minden tőlem telhetőt megteszek, hogy legalább ott boldogok legyenek (sajnos sok gyerek van akik nem megfelelő körülmények között élnek) és amit tudok/lehet igyekszek megtanítani nekik. De!!! Mióta megszületett a kisfiam, azóta megszűnt az elválás utáni szívfáhdalom! Azóta a saját gyerekem látom tökéletesnek és egy semmihez sem hasonlítható szeretetet kerített a birtokába. Már a terhességem előtti 2-3 évben odáig voltam az újszülöttektől. Mikor a családban született és először megláttam elsírtam magam. Azt mondtam soha nem láttam még olyan szépet. Terhesen is odáig voltam a kisbabákért és babaholmikért. Viszont egyszer meg kellett keresnem az orvosom, az újszülött osztályon volt. Na akkor a sok-sok babasírástól megillyedtem, egymásra néztünk a férjemmel és azt kérdeztük egymástól mi lesz velünk, biztos fogunk tudni róla gondoskodni. A szobatársam hamarabb szült, mint én. Mikor megláttam a kisfiát ő is teljesen rabul ejtett. Na de mikor megszületett az én gyönyörűségem akkor már nem érdekelt más baba csak az enyém! A legszebb, a legcsodálatosabb a leg-leg-leg MINDEN!
2017. okt. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Utálom őket, irritálnak.


A sajátomat imádom, de minden más gyerektől falra mászok :)

2017. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sose érdekeltek a gyerekek. Mióta van saját, kicsit másként nézek rájuk, de semmi több. Egyedül barátnőim gyerekei érdekelnek.
2017. okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!